Energa-Operator informuje, że nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla mieszkanców zasilanych z następujących stacji transformatorowych:
GABINET NEUROLOGOPEDYCZNY Olszewska Lidia Zaprasza dzieci w wieku 4-8 lat z terenów Gminy Ryńsk na bezpłatne Badania Logopedyczne.
W ramach akcji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pn. "Kręci mnie bezpieczeństwo" wąbrzescy strażacy i policjanci zapraszają w piątek i w sobotę do Przydworza.
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji informuje o nowej funkcjonalności w aplikacji "Regionalny System Ostrzegania".
Zapraszamy na dożynki gminne, które w tym roku odbędą się 25 sierpnia 2018 r. w Ryńsku.
Od 1 października 2017 roku obowiązuje niższy wiek emerytalny - 60 lat dla kobiet, 65 lat dla mężczyzn. Dla tych, którzy chcą przejść na emeryturę…
Zbliża się okres składania wniosków przez producentów rolnych o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.
Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie, Oddział w Przysieku ma zaszczyt zaprosić do udziału w tegorocznym festynie "Barwy Lata, Dary Jesieni" 8 września 2018 r.…

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: 8uj4g63pcd

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top