Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa
W dniu 09.06.2018 r. przeprowadzono w miejscowości Ryńsk Gminne Zawody Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy
Rolnicy, którzy poniesli straty w uprawach spowodowane suszą, mogą składać wnioski o oszacowanie szkód w uprawach
Zakład Komunalny Gminy Ryńsk ul. Mickiewicza 21, 87-200 Wąbrzeźno zatrudni ratownika na okres lipiec-sierpień 2018 r.
Radni Gminy Ryńsk w dniu 25 maja br. na XLVIII sesji udzielili jednomyślnie Panu Władysławowi Łukasikowi - Wójtowi
Zakład Komunalny Gminy Ryńsk informuje, że zgodnie z zatwierdzoną taryfą dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i
Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy przekazuje
  • Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!
  • Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Ryńsku 2018
  • Informacja dla rolników, którzy poniesli straty w uprawach spowodowane suszą
  • Praca dla ratownika w Ośrodku Wypoczynkowym w Przydworzu
  • ABSOLUTORIUM DLA WÓJTA GMINY
  • Zmiana od 11 czerwca 2018 ceny wody i ścieków
  • Ostrzeżenie o upałach
Kolejna edycja Powszechnego Spisu Rolnego

Szanowni Państwo, w 2020 r. odbędzie się kolejna edycja Powszechnego Spisu Rolnego.
Chcąc jak najlepiej przygotować się do realizacji tego zadania, Główny Urząd Statystyczny przeprowadza konsultacje społeczne dotyczące zakresu informacji, które będą zbierane w przyszłym Spisie.

Udział w konsultacjach jest niezwykle istotny, ponieważ zebrane opinie pomogą w zaprojektowaniu badania tak, aby jego wyniki w jak największym stopniu odpowiedziały na zgłaszane potrzeby.
Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wzięcie udziału w konsultacjach. Ważny jest każdy głos.
Wszystkie zebrane opinie będą zbliżały nas do przygotowania badania zgodnie z Państwa potrzebami.
Udział w konsultacjach polega na wypełnieniu kwestionariusza, dostępnego na stronie internetowej GUS pod adresem: http://stat.gov.pl/aktualnosci/konsultacje-spoleczne-dotyczacepowszechnego- spisu-rolnego-2020,141,1.html oraz urzędów statystycznych.

Kwestionariusz można wypełniać do dnia 30 kwietnia 2017 r.
Plik z odpowiedziami prosimy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 636 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 11 kwiecień 2017 19:33

Adres Gminy