W Stanisławkach wybrano nowego sołtysa

7 kwietnia 2018 roku w świetlicy wiejskiej w Stanisławkach odbyło się Zebranie Wiejskie mieszkańców Sołectwa Stanisławki w celu przeprowadzenia wyborów uzupełniających Sołtysa. Konieczność przeprowadzenia wyborów wynikła ze złożonej rezygnacji z pełnienia funkcji przez Panią Barbarę Grabowską.

Przeprowadzono tajne głosowanie, w wyniku którego na Sołtysa Sołectwa Stanisławki jednogłośnie wybrany został Pan Jerzy Osiński. Obecny na zebraniu Wójt Gminy Ryńsk Pan Władysław Łukasik złożył gratulacje nowo wybranemu Panu Sołtysowi oraz podziękował Pani Barbarze Grabowskiej za długoletnią współpracę.

Pani Barbara Grabowska złożyła podziękowania Panu Wójtowi, Panu Radnemu Piotrowi Makowskiemu, Radzie Sołeckiej i wszystkim mieszkańcom Sołectwa za współpracę oraz życzyła Panu Jerzemu Osińskiemu sukcesów w pełnieniu funkcji Sołtysa.

Nowy soltys sołectwa Stanislawki

Czytany 1713 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 15 maj 2018 05:54

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top