Alpido Kids ogłasza nabór do żłobka

Firma Alpido Kids zaprasza rodziców dzieci do lat 3 do udziału w projekcie dofinansowanym z Funduszy Europejskich pod nazwą: „Utworzenie nowych miejsc żłobkowych w Wąbrzeźnie - zwiększenie aktywności zawodowej rodziców, poprzez utworzenie nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3.”

W ramach projektu utworzonych zostanie 20 miejsc żłobkowych dla dzieci do lat 3. Utworzony żłobek rozpocznie swoją działalność od listopada 2020 roku. Nowo utworzone miejsca żłobkowe będą dofinansowywane ze środków Funduszy Europejskich od listopada 2020 roku do października 2022 roku. Projekt skierowany jest do osób sprawujących opiekę nad dziećmi do lat 3 mieszkających, pracujących lub uczących się na terenie miasta Wąbrzeźno, zarówno aktywnych jak i biernych zawodowo.

Całkowity miesięczny koszt pobytu dziecka w placówce będzie wynosił około 240 zł.

Szczegółowe informacje na plakacie poniżej.

Plakat żłobek Alpido

Czytany 1641 razy Ostatnio zmieniany środa, 28 październik 2020 12:49