OFERTA PRACY - trener zajęć rekreacyjno-ruchowych

Loga UE

Zgodnie z zapisami umowy nr UM_WR.433.1.032.2021 mając na względzie aspekty społeczne zapytanie skierowane jest do Podmiotów Ekonomii Społecznej.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:

Wąbrzeskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski, w ramach realizacji projektu ,,Kluby Seniora w Gminie Ryńsk”, umowa nr UM_WR.433.1.032.2021 poszukuje trenera zajęć rekreacyjno-ruchowych do realizacji usług:

• zajęcia rekreacyjno-ruchowe - 1 raz w tygodniu po 1,5 godziny w każdym z 4 Klubów Seniora w miejscowościach: Czystochleb, Myśliwiec, Nielub, Orzechówko, łącznie 408 godzin w okresie od VI.2021 do X.2022,

Przedmiotowe zadanie jest realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 9. Solidarne społeczeństwo, Działanie 9.3 Rozwój usług zdrowotnych i społecznych.

W ramach projektu wsparcie zaplanowane jest dla 72 uczestniczek/uczestników projektu – osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu zamieszkujących na terenie Gminy Ryńsk.

Wymagania:

• trener/-ka sportowy/-a lub fizjoterapeuta z wykształceniem wyższym,
  • minimum 2-letnie doświadczenie i umiejętności w pracy z osobami dorosłymi,
  • umiejętności dostosowania zajęć rekreacyjno-ruchowych do możliwości psychofizycznych uczestników.

Szczegóły oferty w załącznikach:

Projekt realizowany jest w ramach części Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 współfinansowanej z Europejskiego Funduszu Społecznego Osi Priorytetowej 9. Solidarne społeczeństwo, Działania 9.3. Rozwój usług zdrowotnych i społecznych, Poddziałania 9.3.2.Rozwój usług społecznych.