Inwestycje w Gminie 2015 r.

PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ NIELUB - LUDOWICE
W ramach zadania zrealizowano przebudowę drogi gminnej nr 70301C Nielub – Ludowice o długości 2,096 km. Wykonano nawierzchnię bitumiczną o szerokości 3,5 m, chodnik, opaski z kruszywa łamanego i pospółki oraz zjazdy do posesji i na pola. Wykonano poziome i pionowe oznakowanie drogowe.

Droga 075

PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ RELACJI MYŚLIWIEC - SITNO
Przedmiotem inwestycji była przebudowa drogi gminnej nr 70237 C Sitno-Frydrychowo-Wąbrzeźno, na odcinku Myśliwiec-Sitno. W ramach przebudowy drogi wykonano nawierzchnię bitumiczną jezdni z poboczami z kruszywa łamanego i pospółki, przebudowano zjazdy w pasie drogowym poprzez ułożenie nawierzchni bitumicznej i nawierzchni z kruszywa łamanego, zamontowano bariery ochronne.

Droga 028

ROZBUDOWA BUDYNKU ŚWIETLICY W WAŁYCZU
W wyniku realizacji zadania powierzchnia użytkowa świetlicy w Wałyczu zwiększyła się o 162,20 m2. Powstała duża sala wraz z zapleczem. Znacznie poprawiły się warunki funkcjonalne i użytkowe całego obiektu.

Walycz 021

Walycz 007

BUDOWA MIKROINSTALACJI PROSUMENCKICH NA TERENIE GMINY WĄBRZEŹNO
W wyniku realizacji przedsięwzięcia powstało 46 mikroinstalacji prosumenckich do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.). Zastosowano 4 rodzaje zestawów, tj.: 
Zestaw 1 – 1 szt. 
Zestaw 2 – 26 szt. 
Zestaw 3 – 17 szt. 
Zestaw 4 – 2 szt. 
Zadaniem zestawów solarnych jest podgrzewanie ciepłej wody użytkowej. Zamontowane zestawy solarne opierają się na maksymalnym wykorzystaniu energii słonecznej, natomiast przy niedostatecznym nasłonecznieniu funkcje dostarczania ciepła do podgrzewania c.w.u. przejmą istniejące źródła ciepła.

Mikroinstalacje 046

 

Czytany 1611 razy Ostatnio zmieniany środa, 28 grudzień 2016 19:03

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top