Zapisz się na bezpłatne szkolenie

Bydgoski oddział ZUS zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu stacjonarnym pod nazwą "Zasiłek macierzyński — ustalanie prawa oraz okresu jego wypłaty"..

Szkolenie odbędzie się 20 lutego
o godz. 10.00 przy ul. M. Konopnickiej 18 a bud. B w Bydgoszczy (sala 503). Na szkolenie obowiązują wcześniejsze zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są do 19 lutego pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – informuje Krystyna Michałek, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

22 lutego o godz. 9.00 szkolenie „Zasiłek macierzyński” organizuje oddział ZUS w Toruniu. Szkolenie odbędzie się online za pośrednictwem Cisco Webex Meeting. Zapisy przyjmowane są do 21 lutego pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Krystyna Michałek
regionalny rzecznik prasowy ZUS