Dyżur telefoniczny - waloryzacja emerytur i rent

Marzec jest miesiącem waloryzacji świadczeń, dlatego bydgoski i toruński oddział ZUS organizują dyżur telefoniczny poświęcony tej tematyce. Jeśli interesuje cię, w jaki sposób zostanie podwyższona twoja emerytura czy renta i jakie są korzyści z przekazywania świadczeń na rachunek bankowy - to dyżur dla ciebie.

Eksperci na pytania odpowiadać będą 2 i 4 marca.

W bydgoskim oddziale ZUS dyżur odbędzie się 2 marca, a przy telefonie zasiądą Monika Bernadowicz, Zastępca Dyrektora ds. świadczeń oraz Grażyna Mucha, Główny specjalista z Wydziału Koordynacji Usług Świadczeń Emerytalno-Rentowych. Dzwonić można w godz. od 900 do 1200 pod nr. tel. 52 34 18 704.

Z kolei w Toruniu dyżur odbędzie się 4 marca. W godz. od 1100 do 1300 pod nr. tel. 56 610 93 12 odpowiedzi na pytania klientów udzielać będą Wanda Stróżyk, Zastępca Dyrektora ds. świadczeń Oddziału ZUS w Toruniu oraz Agnieszka Czepel, Naczelnik Wydziału Koordynacji Usług Świadczeń Emerytalno-Rentowych - informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

Naszych ekspertów będzie można zapytać m.in.:

  • Jakie świadczenia podlegają waloryzacji?
  • Kto może liczyć na podwyżki i jakie?
  • O ile wzrosną emerytury i renty?
  • W jakim terminie zostanie wypłacone świadczenie w nowej wysokości?
  • Jakie są korzyści z przekazywania świadczeń na rachunek bankowy?
  • Czy od marca zmieni się wysokość świadczenia uzupełniającego dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji oraz kwota graniczna w oparciu, o którą ustala się prawo i wysokość do tego świadczenia?

Krystyna Michałek
Rzecznik Regionalny ZUS
Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Czytany 209 razy Ostatnio zmieniany piątek, 26 luty 2021 08:12

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top