Autobus kursuje w dni nauki szkolnej według poniższego rozkładu:
Godz. odjazdu | Przystanek | Godz. odjazdu | Przystanek |
8:30 | Ryńsk (apteka) | 11:50 | Wąbrzeźno (dworzec) |
8:32 | Ryńsk I | 11:52 | Wąbrzeźno ul. Matejki |
8:37 | Trzciano | 11:54 | Wąbrzeźno ul. Wolności |
8:40 | Przydwórz | 12:00 | Łabędź |
8:44 | Przydwórz I | 12:03 | Trzcianek |
8:50 | Czaple | 12:08 | Uciąż |
8:56 | Uciąż | 12:15 | Czaple |
9:01 | Trzcianek | 12:21 | Przydwórz I |
9:05 | Łabędź | 12:25 | Przydwórz |
9:11 | Wąbrzeźno ul. Wolności | 12:28 | Trzciano |
9:13 | Wąbrzeźno ul. Matejki | 12:32 | Ryńsk I |
9:15 | Wąbrzeźno (dworzec) | 12:33 | Ryńsk (apteka) |