Szanowni Państwo. Stowarzyszenie Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica informuje, że do 30.09.2017 roku trwa III nabór do
9 lipca 2017 roku wystartowaliśmy z VII już edycją Letniej Ligi Piłki Nożnej Gminy Ryńsk. W tym roku wychodząc
Podczas dożynek gminnych, które odbyły się w dniu 26 sierpnia 2017 roku w Zieleniu, ogłoszone zostały wyniki XVII
APEL O POMOC POSZKODOWANYM W NAWAŁNICY
W tym roku Dożynki Gminne obyły się 26 sierpnia 2017 roku w Zieleniu. Uroczystości dożynkowe rozpoczęła uroczysta msza
Mimo, iż mammografia to najskuteczniejsza metoda profilaktyki raka piersi, nadal mniej niż połowa kobiet poddała się
Upał to stan pogody, gdy temperatura powietrza przy powierzchni ziemi przekracza 30 st. C. W ciągu dnia, najwyższa
Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica ogłasza nabór uczestników na szkolenia w ramach projektu „Kujawsko Pomorska Akademia
  • Trwa III nabór do projektu „Szansa dla Aktywnych - Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w Płużnicy”.
  • I Bieg Myśliwiecki
  • Kolejny sukces Wiktora
  • VII edycja Letniej Ligi za nami
  • Rozstrzygnięcie konkursu Piękna Zagroda 2017
  • Apel o pomoc poszkodowanym w nawałnicy
  • Dożynki Gminne Zieleń 2017 rok.
  • Badania mammograficzne
  • Poradnik na upały
  • Nabór uczestników  do „Kujawsko – Pomorskiej Akademii  Młodych Liderów”

Informacje z wybranych działów:

• Inwestycje
  • OSP
  • Ochrona środowiska
lipiec 07, 2017
0
Dobiegają końca prace związane z realizacją zadania pn. „Przebudowa dróg gminnych nr 070319C i nr 070320C relacji Czystochleb – Małe Radowiska”
lipiec 12, 2017
0
W dniu 08.07.2017 r. przeprowadzono w miejscowości Ryńsk Gminne Zawody Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Ryńsk, w których wzięło udział
listopad 28, 2016
0
Rezerwat przyrody „Wronie” znajduje się na obszarze gminy Ryńsk. L.p. Nazwa Pow. [ha] Gmina Powiat Opis lokalizacji Forma
Kolejny sukces Wiktora

Wspaniałe przeżycia zafundował nam uczeń Zespołu Szkół w Zieleniu Wiktor Chmiel, który przeszedł kolejny etap w pierwszej polskiej edycji programu The Voice Kids.
W jury konkursu zasiadły gwiazdy estrady: Edyta Górniak, Tomson i Baron z zespołu Afromental oraz Dawid Kwiatkowski.
Piosenką angielskiego kompozytora i piosenkarza muzyki pop Olly Murs’a pt. “Troblemarker” Wiktor wyśpiewał sobie miejsce w drużynie Edyty Górniak. Wcześniej, w czerwcu 2017 br. Odbyły się eliminacje, gdzie spośród ośmiuset uczestników wyłoniono 90 dzieci w kategorii 7 – 15 lat.
W Warszawie z Wiktorem była Pani Dyrektor Sabina Topij-Brylińska i grupa wsparcia (koleżanki i koledzy) z Zespołu Szkół w Zieleniu.

Wszyscy mieli okazję zobaczyć pracę na planie filmowym, uczestniczyć w wywiadach i charakteryzacji oraz przeżywać emocje związane w występem Wiktora i innych uczestników programu.
Cały wyjazd był profesjonalnie dokumentowany przez przedstawicieli TV Zieleń, którzy mieli niepowtarzalną okazję obserwowania pracy profesjonalistów. Na planie młodzież miała okazję spotkać się twarzą w twarz z takimi gwiazdami telewizji jak Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Kammel czy Adam Zdrójkowski. Udało się również zdobyć kilka autografów i zrobić fajne zdjęcia z gwiazdami telewizji.

Po tej edycji zostało 45 szczęśliwców, którzy przygotowują się do dalszej “bitwy” w połowie grudnia 2017 roku. W sobotnie wieczory program będzie można obejrzeć na antenie TVP 2. To nie pierwsze osiągnięcia Wiktora. W ostatnim czasie było ich naprawdę sporo. Wiosną 2017 roku brał udział w „37 Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie”. Emisja tego Festiwalu odbyła się w TVP ABC.
Z około 250 uczestników w jego kategorii wiekowej znalazł się w finałowej 9 osobowej grupie. W XVI Festiwalu Piosenki Krajów Unii Europejskiej 2017 w Radzyniu Chełmińskim - zajął II miejsce. W WDK w Wąbrzeźnie w edycji konkursu „Rozśpiewane dzieciaki 2017” teksty Jacka Cygana zajął również II miejsce, a w Grudziądzkich Amatorskich Prezentacjach Artystycznych GAPA 2017 - wyróżnienie. W latach 2015-2016 w tym konkursie otrzymał Złotą i Srebrną Statuetkę. Gratulujemy i trzymamy mocno kciuki za ciąg dalszy tej wspaniałej przygody.
Wiktor wraz z rodzicami pragnie serdecznie podziękować Pani Dyrektor oraz Panu Wojtkowi Góralskiemu za przygotowanie a Koleżankom i Kolegom za wsparcie.

Czytany 109 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 11 wrzesień 2017 07:38