Przeglądarka ofert wsparcia przedsiębiorców

Uprzejmie informujemy o możliwości korzystania z wyszukiwarki ofert wsparcia finansowego oraz pozafinansowego znajdującej się pod adresem: https://biznesportal.pl/. Portal jest prowadzony przez Agencję Rozwoju Przemysłu we współpracy z instytucjami z grupy PFR, Ministerstwem Finansów, MRiT i MFiPR.

Można tam znaleźć informacje o dostępnych preferencyjnych kredytach, pożyczkach, a także gwarancjach finansowych i ulgach podatkowych.

Cenną zaletą przeglądarki jest możliwość dopasowania informacji o formach wsparcia do profilu konkretnej firmy, jej zakresie działalności i wielkości, a także możliwość samodzielnego filtrowania. Na stronie znajduje się także kontakt do administratora portalu, gdzie można uzyskać dodatkową pomoc w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości.

Czytany 434 razy Ostatnio zmieniany środa, 09 sierpień 2023 05:58