Przypominamy, że tylko do 30 czerwca 2022 r. właściciele i zarządcy budynków zobowiązani są do złożenia w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB) deklaracji dotyczącej źródeł ciepła i źródeł spalania paliw.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina o składaniu wniosków o dofinansowanie projektów poprawiających bezpieczeństwo pracy. Ostateczny termin mija 8 lipca.

Wakacje to najlepszy moment, by wykorzystać bon turystyczny. W naszym regionie do wydania choćby częściowego w bonach pozostało jeszcze 72 mln zł. Warto się pospieszyć, bo jego ważność upływa 30 września. Po tym terminie nie będzie można nim już płacić.

poniedziałek, 27 czerwiec 2022 00:00

Jak ZUS sprawdza, co robimy na zwolnieniu lekarskim?

Zakład Ubezpieczeń Społecznych podsumował wyniki kontroli zwolnień lekarskich przeprowadzonych w pierwszych kwartale 2022 roku. Kwota obniżonych i cofniętych świadczeń po kontroli zwolnień wyniosła ponad 42,6 mln zł, w Kujawsko-Pomorskiem niemal 2,6 mln zł.

poniedziałek, 27 czerwiec 2022 00:00

Najlepsi uczniowie nagrodzeni Nagrodą Wójta

W dniach 22-23 czerwca br. w szkołach odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Wójta Gminy Ryńsk uczniom, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie w roku szkolnym 2021/2022.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemia Wąbrzeska kontynuuje prace nad nową strategią rozwoju obszaru gmin wiejskich Dębowa Łąka, Książki i Ryńsk, oraz Miasta Wąbrzeźno.

skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk