Informujemy, że od dnia 8.06.2020 r. w godz. 800 - 1500 w Ośrodku Pomocy Społecznej Gminy Ryńsk zostanie wznowiona bezpośrednia obsługa Mieszkańców.

piątek, 05 czerwiec 2020 00:00

Płacimy podatki. Inwestujemy w Polskę

Na prośbę Naczelnika Urzędu Skarbowego w Wąbrzeźnie zamieszczamy spot reklamowy promujący wywiązywanie się z obowiązku płacenia podatków.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Wąbrzeźnie ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa zachęca do skorzystania z e-usług i kontaktu z urzędem skarbowym poprzez e-PUAP i telefonicznie.

W związku z realizacją przez Stowarzyszenie Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Ryńsk projektu objętego grantem „SM - lepsze jutro” zapraszamy osoby chore na Stwardnienie Rozsiane posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności oraz osoby z ich otoczenia - zamieszkujące na obszarze działania LGD Ziemi Wąbrzeskiej (Gmina Ryńsk, Miasto Wąbrzeźno, Gmina Książki, Gmina Dębowa Łąka) do udziału w projekcie, w którym dla grupy 25 osób zaplanowano: