wtorek, 15 październik 2019 00:00

Planowane wyłączenie prądu - Zieleń

Energa-Operator informuje, że nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla mieszkanców Zielenia zasilanych z następujących stacji transformatorowych:

krus

Kasa udziela pomocy rolnikom poszkodowanym w wyniku wystąpienia anomalii pogodowych w ramach Programu pomocy dla rolników i producentów rolnych, którzy ponieśli szkody spowodowane wystąpieniem w 2019 r. suszy, huraganu, gradu, deszczu nawalnego, przymrozków wiosennych lub powodzi.

wtorek, 15 październik 2019 00:00

17 października Międzynarodowym Dniem Mediacji

Dzień 17 października 2019 r. został ogłoszony Międzynarodowym Dniem Mediacji. W związku z tym Komendant Powiatowy Policji w Wąbrzeżnie informuje, że w tym właśnie dniu w godzinach 730 - 2200 wyznaczeni funkcjonariusze będą udzielać informacji na temat procedur mediacyjnych, promujących ideę pozasądowego rozwiązywania sporów i mediacji.

Główny Punkt Informacyjnych Funduszy Europejskich w Bydgoszczy zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Stań się przedsiębiorczy”. Na spotkaniu omówione zostaną możliwości wsparcia dla osób planujących otwarcie własnej działalności gospodarczej m.in.: dotacje; preferencyjna, niskooprocentowana pożyczka. Poruszone zostaną również kwestie dotyczące obowiązków wobec ZUS oraz US.

środa, 09 październik 2019 00:00

Pokaż region na zdjęciach - nagrody czekają!

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaprasza do uczestnictwa w drugiej edycji konkursu fotograficznego dla mieszkańców „Kujawsko-Pomorskie: podoba mi się”. Do 15 listopada można nadsyłać prace prezentujące efekty projektów zrealizowanych dzięki wsparciu w ramach naszych regionalnych programów operacyjnych. Czekają atrakcyjne nagrody pieniężne.

wtorek, 08 październik 2019 00:00

Planowane wyłączenie prądu - Orzechowo

Energa-Operator informuje, że nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla mieszkanców Orzechowa zasilanych z następującej stacji transformatorowej: