Rachmistrze spisowi dzwonią z dwóch numerów  22 828 88 88 oraz 22 279 99 99.

Rachmistrz spisowy ma nadany oficjalny identyfikator wydany przez Wojewódzkie Biuro Spisowe zawierający imię i nazwisko, numer, godło, informację o przetwarzaniu danych osobowych.

Weź udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 online na spis.gov.pl i uzyskaj unikatowy kod potwierdzający samospis.
Zarejestruj otrzymany kod w terminie od 22.04 do 7.07.2021 r. na stronie Loterii.
Oglądaj transmisje online z losowań i sprawdź, czy wygrałeś!
Im szybciej zarejestrujesz się w Loterii, tym więcej szans masz na wygraną!

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego serdecznie zapraszają na bezpłatne webinarium dotyczące możliwości wsparcia dla firm z powiatu wąbrzeskiego i chełmińskiego.

Podczas spotkania przedsiębiorcy poznają możliwości uzyskania wsparcia w formie zwolnienia z podatku dochodowego PIT/CIT na 12 lub 15 lat. Wsparcie oferowane jest na nowe projekty inwestycyjne zarówno dla dużych firm, jak i podmiotów z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy już 14 maja o godzinie 14:00 na Live pt. "Jak bezpiecznie się spisać? Porady spisowe dla seniorów". Wydarzenie współorganizowane jest przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, Stowarzyszenie MANKO - Głos Seniora i Główny Urząd Statystyczny.
Link do wydarzenia na Facebooku:

Szczepienie odbędzie się w dniach 14-15 maja 2021 r. wyłącznie na terenach posesji (gospodarstw) w formie wizyt domowych, w następujących miejscowościach:

Przydwórz, Trzciano, Sosnówka, Ludowice, Orzechówko, Węgorzyn, Orzechowo, Ryńsk

skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP