czwartek, 14 marzec 2019 00:00

Napisane przez  Łukasz Gapiński
(0 głosów)

Letnia Liga Gminy Ryńsk

Tegoroczna VIII edycja Letniej Ligi Piłki Nożnej Gminy Ryńsk wystartowała w październiku. Warunki jednak 14 października 2018 roku były do grania idealne. Kontynuowaliśmy postanowienia z poprzedniego roku w sprawie zmniejszenia składów osobowych drużyn i dzięki temu zgłosiło się 6 drużyn (Myśliwiec, Ryńsk, Łabędź, Przydwórz, Wałycz, Orzechówko), co zapowiadało ciekawe zawody.

Wszystkie mecze zostały rozegrane na boisku w Przydworzu. Przydwórz po raz pierwszy wystąpił w roli gospodarza i trzeba przyznać, że wywiązał się z tej roli bardzo dobrze. Połowa rozgrywek wykazała, że podobnie jak w zeszłym roku o tytule poważnie myślą drużyny z Ryńska, Myśliwca i Łabędzia. W roli faworyta występował tutaj obrońca tytułu - Myśliwiec. W konfrontacji z drużyną z Łabędzia powinęła się jednak noga zawodnikom Mariusza Drapiewskiego i nerwowo musieli wyczekiwać na wynik spotkania Ryńska z Łabędziem. Ostatecznie z całej trójki zwycięską ręką wyszła drużyna z Łabędzia po raz pierwszy wygrywając Ligę.

002003003004

Czytany 4073 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 14 marzec 2019 11:49