PONOWNA OFERTA PRACY - opiekun/ka realizujący/a usługi opiekuńcze w zastępstwie za opiekuna faktycznego

Loga UE

Gmina Ryńsk w partnerstwie z Wąbrzeskim Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski realizuje projekt „Kluby Seniora w Gminie Ryńsk” (umowa nr UM_WR.433.1.032.2021). W ramach realizacji projektu Wąbrzeskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski poszukuje kandydatek/ów do pracy na stanowisku – opiekun/ka realizujący/a usługi opiekuńcze w zastępstwie za opiekuna faktycznego dla osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu w miejscu zamieszkania.

Poszukujemy  4 opiekunek/ów, które będą świadczyły/li usługi opiekuńcze dla uczestników Klubów Seniora, które funkcjonują w czterech miejscowościach: Czystochleb, Myśliwiec, Nielub, Orzechówko.

Realizowane usługi opiekuńcze będą świadczone w miejscu zamieszkania osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu w zastępstwie za opiekuna faktycznego w celu umożliwienia opiekunom faktycznym funkcjonowania społecznego, zawodowego lub edukacyjnego.

Osoba na stanowisku opiekun/ka realizujący/a usługi opiekuńcze w zastępstwie za opiekuna faktycznego zatrudniona zostanie na umowę zlecenie. Usługi opiekuńcze świadczone będą 7 dni w tygodniu na terenie Gminy Ryńsk.

Termin zatrudnienia opiekuna/ki realizującego/ej usługi opiekuńcze w zastępstwie za opiekuna faktycznego: od lipca 2021 r. do października 2022 r.

Wymagania dotyczące zatrudnienia jako opiekun/ka realizujący/a usługi opiekuńcze w zastępstwie za opiekuna faktycznego:

  • minimum roczne doświadczenie w realizacji usług opiekuńczych, w tym zawodowe, wolontariackie lub osobiste wynikające z pełnienia roli opiekuna faktycznego,
  • odbycie 80-cio godzinnego szkolenia z zakresu realizowanej usługi - szkolenie będzie bezpłatne w ramach projektu, z zastrzeżeniem, iż osoba po szkoleniu ma obowiązek podjąć zatrudnienie w projekcie.

Składanie dokumentów:

Niżej wymienione dokumentu należy składać w zamkniętej kopercie na adres: Wąbrzeskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski, ul. Matejki 18, 87-200 Wąbrzeźno z dopiskiem: „Opiekun/ka realizujący/a usługi opiekuńcze w zastępstwie za opiekuna faktycznego”:

do dnia 30 czerwca 2021 r. do godz. 1200.

Osoba do kontaktu:
Marcin Zdziebłowski, tel. 507 115 160, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Projekt realizowany jest w ramach części Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 współfinansowanej z Europejskiego Funduszu Społecznego Osi Priorytetowej 9. Solidarne społeczeństwo, Działania 9.3. Rozwój usług zdrowotnych i społecznych, Poddziałania 9.3.2.Rozwój usług społecznych.

Czytany 254 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 15 czerwiec 2021 10:18

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top