Złote gody Państwa Szafrańskich z Myśliwca

Dnia 5 października 2018 r. w Urzędzie Gminy Ryńsk odbyła się uroczystość z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego Państwa Eugenii i Bolesława Szafrańskich z Myśliwca. Ten piękny Jubileusz stał się okazją do uhonorowania ich Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

W imieniu Prezydenta medale wręczył Jubilatom. p. Władysław Łukasik Wójt Gminy Ryńsk. Jednocześnie złożył Jubilatom gratulacje oraz serdeczne życzenia dalszych szczęśliwych lat, pełnych zdrowia, pomyślności i spokoju. Spotkanie, podczas którego Małżonkom towarzyszyła rodzina, przebiegło w bardzo miłej atmosferze.

Państwo Szafrańscy związek małżeński zawarli 24 sierpnia 1968 r. w Dębowej Łące. Wychowali dwoje dzieci i doczekali się czworga wnuków.

Gratulujemy i życzymy kolejnych wspólnych lat, spędzonych w szczęściu i w zdrowiu.

Szafranscy

Czytany 270 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 23 październik 2018 08:53

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: 8uj4g63pcd

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top