Wigilia Kół gospodyń Wiejskich Gminy Ryńsk

Stowarzyszenie Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Ryńsk zgodnie z coroczną tradycją zorganizowało w dniu 14 grudnia 2017 r. Wigilię dla przedstawicieli wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Ryńsk. Poza członkami tej organizacji w spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście:

Władysław Łukasik - Wójt Gminy Ryńsk, Justyna Mytlewska – Sekretarz Gminy, Bożena Szpryniecka – Wicestarosta Powiatu Wąbrzeskiego, Hanna Kwiatkowska - Radna Powiatu Wąbrzeskiego. Podczas uroczystości, dzięki oprawie zapewnionej przez zespół muzyczny w składzie: Galina Łapko, Józefa Riazanowa - Nielipowicz, Jerzy Osiński, śpiewane były kolędy. Przepyszne dania wigilijne przygotowały Panie z KGW.

002 KGW Wigilia 2017

Czytany 343 razy Ostatnio zmieniany środa, 27 grudzień 2017 08:14

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: 8uj4g63pcd

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria_Gmina_Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top