Zabawa Andrzejkowa i Mikołajki we Wroniu

29 listopada 2017 roku w Środowiskowym Domu Samopomocy, który mieści się we Wroniu odbyła się Zabawa Andrzejkowa. Wszyscy uczestnicy bawili się przy muzyce, którą przeplatały popularne andrzejkowe wróżby takie jak lanie wosku, wróżba z balonem, rzut kostkami do gry. Dzięki tym wróżbom chętne osoby mogły poznać swoją przyszłość.

Wszyscy zakończyli zabawę w dobrych i radosnych nastrojach. Natomiast w dniu 6 grudnia 2017 roku w Środowiskowym Domu Samopomocy we Wroniu odbyło się spotkanie Mikołajkowe, na które zaproszono wszystkich uczestników nowego Środowiskowego Domu Samopomocy. Była to świetna okazja do zawarcia nowych znajomości. Wszyscy uczestnicy miło spędzili czas przy wspólnym przygotowywaniu świątecznych ozdób i strojeniu choinki . Niespodzianką była wizyta Świętego Mikołaja, który przyniósł dla każdego słodki upominek. Odbył się również konkurs na wizerunek Świętego Mikołaja, w którym ex auquo pierwsze miejsce zajęły Pani Krystyna oraz Pani Dorota. Ten dzień przyniósł uczestnikom Środowiskowego Domu Samopomocy wiele radości i wprowadził ich w klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

002 SDS zabawa andrzejkowa 2017

Czytany 1560 razy Ostatnio zmieniany środa, 27 grudzień 2017 07:36

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top