Realizacja programu usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest

Informujemy że na terenie Gminy Ryńsk w najbliższych miesiącach odbędzie się inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest, która zostanie przeprowadzona przez pracowników firmy Ekolog Sp. z o.o. z Poznania.

Inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest ma na celu spis wszystkich wyrobów z terenu gminy, na podstawie którego będzie opracowywany Program Usuwania Azbestu i dzięki któremu gmina będzie miała możliwość pozyskania dofinansowania na usuwanie azbestu od mieszkańców, którzy zadeklarują taką potrzebę. W związku z powyższym właściciele oraz zarządcy nieruchomości proszeni są o udzielanie informacji o wyrobach zawierających azbest przedstawicielom firmy Ekolog Sp. z o. o. wykonującym ww. inwentaryzację. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Wydziałem Ochrony Środowiska tel. 56-687-75-49 lub firmą Ekolog Sp. z o. o. tel. 61-877-06-05.

Czytany 2137 razy Ostatnio zmieniany piątek, 07 lipiec 2017 13:03

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top