Dzień Matki

W dniu 9 czerwca 2017 roku miało miejsce wyjątkowe spotkanie. Panie ze Stowarzyszenia Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Ryńsk świętowały ,,Dzień Matki”. Gospodarzami tegorocznego spotkania były Panie z Koła Gospodyń w Trzcianku, któremu przewodniczy Pani Barbara Dąbrowska. Uroczystość rozpoczęła Przewodnicząca Stowarzyszenia Pani Józefa Wiśniewska, która przywitała wszystkich zebranych i zaprosiła na specjalnie z tej okazji przygotowany występ dzieci.

Podziękowała Paniom z Trzcianka za przygotowanie wspaniałego spotkania. Miłym akcentem był również występ uczestników zajęć Środowiskowego Domu Samopomocy we Wroniu, którzy przygotowali humorystyczną inscenizację, a także zorganizowany Przez Panie z Koła w Trzcianku występ profesjonalnego iluzjonisty. Wśród zaproszonych gości byli m.in. Pan Wójt Władysław Łukasik, Pani Wicestarosta Bożena Szpryniecka, Radny Gminy Pan Henryk Czerwiński, Radna Powiatu Wąbrzeskiego Pani Hanna Kwiatkowska, Sekretarz Gminy Pani Justyna Mytlewska i Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Wąbrzeźnie Pani Elżbieta Lubomska.

 

 

Galeria zawiera 24 zdjęcia

Czytany 2198 razy Ostatnio zmieniany piątek, 07 lipiec 2017 11:36

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top