Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2016/2017 nagrodzeni

Tradycyjnie, jak co roku, odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Wójta Gminy Ryńsk dla uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Uroczystość miała miejsce w Zespole Szkół w Zieleniu w dniu 19 czerwca br., a w spotkaniu z udziałem   Pana Władysława Łukasika- Wójta Gminy Ryńsk, dyrektorów szkół, nauczycieli, rodziców oraz wyróżnionych uczniów.

Pan Wójt pogratulował uczniom wyników osiągniętych w nauce, a także wielu sukcesów osiągniętych w konkursach przedmiotowych, artystycznych oraz sportowych. Jednocześnie podziękował za sumienną pracę i zaangażowanie nauczycielom, bez których nie byłoby takich wyników oraz rodzicom za wsparcie.

Wszystkim wręczono dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli absolwenci gimnazjów, którzy otrzymali nagrody w postaci rowerów.

Nagrodzeni uczniowie:

Szkoły Podstawowe kl. IV-VI

Szkoła Podstawowa w Jarantowicach

Weronika Dziub, Joanna Nowocień, Ilona Błaszkiewicz, Wiktoria Skrzypczak, Kinga Sroka

Maria Turbak, Szymon Kwiatkowski.

 

Szkoła Podstawowa w Myśliwcu

Seweryn Plewa, Oliwia Tykarska, Patrycja Balawajder, Błażej Boroch, Karol Cisło, Nadia Wojnarowska, Otylia Słupska, Małgorzata Rudnicka, Kacper Grabowski, Amelia Marchlewska, Patrycja Kempińska, Aleksandra Łaga.

Szkoła Podstawowa w Ryńsk

 

Amelia Iwańska, Julia Kiliszkiewicz, Zuzanna Miszewska, Arkadiusz Łęgowski, Filip Cikowski, Szymon Woźniak, Zofia Czerwińska, Wiktoria Bauza, Julia Wiśniewska, Aleksandra Wiercioch, Karina Łęgowska, Zuzanna Borsuk, Maciej Kuczkowski, Antoni Pawłowski, Kacper Lewandowski, Kinga Nowińska, Oliwia Łytkowska, Wiktoria Wiśniewska, Małgorzata Guściora.

Szkoła Podstawowa w Zieleniu

 

Marcel Cieślikowski, Karolina Dybka, Aleksandra Jakóbczyk, Marcel Siałkowski, Mikołaj Wasilewski, Maksym Siałkowski, Oliwia Jakóbczyk, Alicja Kulus, Anna Górska, Anna Stępień, Anna Śmigielska, Brajan Korda, Weronika Lewczyk, Małgorzata Góralska, Natalia Budniewska, Jakub Piszczór, Kamila Janiszewska, Natalia Dąbrowska, Wiktoria Grzywacz, Wiktor Chmiel, Sylwia Król, Julia Sułecka, Julia Śmigielska, Natalia Sułecka.

 

Gimnazja kl. I-II

 

Gimnazjum w Myśliwcu

Dominika Janusz, Julia Pisiewicz, Jakub Witkowski, Karolina Cisło, Lena Witkowska.

Gimnazjum w Ryńsku

Zofia Kiedewicz, Aleksandra Kiliszkiewicz, Michał Zakrzewski, Natalia Szczepańska, Emilia Wróblewska, Martyna Jędrzejczyk, Iwona Janiszewska, Karina Groszewska, Mateusz Pąk.

 

Gimnazjum w Zieleniu

Julia Górecka, Marta Meka, Agata Mytlewska, Nikola Pawłowska, Katarzyna Kosińska, Bartosz Piszczór, Krzysztof Otręba.

 

Absolwenci

 

Gimnazjum w Myśliwcu

Weronika Szulecka, Cezary Korczowski, Nikola Balińska, Agata Młodziejewska, Alicja Strawczyńska.

Gimnazjum w Ryńsku

Natalia Stankowska, Klaudia Głuszkiewicz, Malwina Olejnik, Marcin Osiński.

Gimnazjum w Zieleniu

Aleksandra Bobicz, Kamila Kosińska, Kacper Wilamowski.

 

Galeria zawiera 69 zdjęć

Czytany 3548 razy Ostatnio zmieniany piątek, 23 czerwiec 2017 08:40

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top