Wydrukuj tę stronę
Najlepsi uczniowie nagrodzeni - rok szkolny 2013/2014

Dnia 24 czerwca br. w Zespole Szkół w Ryńsku odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Wójta Gminy Wąbrzeźno dla najlepszych uczniów szkół Gminy Wąbrzeźno, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

W spotkaniu udział wzięli: Wójt Gminy Wąbrzeźno – Pan Władysław Łukasik, dyrektorzy szkół, nauczyciele oraz wyróżnieni uczniowie i absolwenci szkół.
Pan Wójt pogratulował uczniom wyników osiągniętych w nauce a także wielu sukcesów osiągniętych w konkursach przedmiotowych, artystycznych oraz sportowych. Jednocześnie podziękował za sumienną pracę i zaangażowanie nauczycielom, bez których nie byłoby takich wyników oraz rodzicom za wsparcie.
Wszystkim wręczono dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli absolwenci zarówno szkół podstawowych jak i gimnazjów, którzy otrzymali nagrody w postaci rowerów.


Najlepszymi uczniami zostali:
Szkoła Podstawowa w Jarantowicach
Dawid Wzorek,
Alicja Nowocień,
Monika Więckowska.
Absolwenci:
Krystian Błaszkiewicz,
Agata Iglińska,
Zuzanna Podgórska,
Natalia Rojek,
Szymon Strawczyński.
Szkoła Podstawowa Zespołu Szkół w Myśliwcu
Karolina Cisło,
Natalia Jagiełło,
Filip Sądowski,
Wiktoria Motycka
Weronika Kamińska,
Michał Śruba.
Absolwenci:
Weronika Szulecka,
Kamila Jagiełło,
Nikola Balińska.
Szkoła Podstawowa Zespołu Szkół w Ryńsku
Zofia Kiedewicz,
Aleksandra Pąk,
Magdalena Guściora,
Weronika Piasecka,
Michał Zakrzewski,
Aleksandra Kiliszkiewicz,
Natalia Szczepańska,
Emilia Wróblewska,
Martyna Płochacka,
Nikola Moryń,
Zuzanna Nowińska, Emilia Szlas,
Zuzanna Ćwik,
Elżbieta Wróblewska,
Anna Kuśnierz,
Mateusz Pąk,
Karina Groszewska,
Klaudia Kowalik,
Zuzanna Sobczak,
Jakub Milanik.
Absolwenci:
Marcin Osiński,
Klaudia Głuszkiewicz,
Katarzyna Romanowska,
Miłosz Bruchwałd,
Wiktoria Brunath,
Paulina Czyż,
Weronika Kłyza,
Malwina Olejnik.
Szkoła Podstawowa Zespołu Szkół w Zieleniu
Julia Górecka,
Nikola Pawłowska,
Agata Mytlewska,
Bartosz Piszczór,
Katarzyna Kosińska,
Marta Meka,
Oliwia Rzepecka,
Patryk Cisło,
Dawid Lawrenc,
Jakub Tomkiewicz,
Adrian Golba,
Damian Dybka,
Krzysztof Otręba,
Wiktoria Wasilewska,
Miłosz Król,
Julia Krzemień,
Dawid Gutowski,
Karolina Jankowska,
Patryk Wesołowski,
Natalia Jankowska,
Maja Rodzik.
Absolwenci:
Aleksandra Bobicz,
Kamila Kosińska,
Julia Grzywacz,
Michalina Jabłońska,
Agata Janiszewska,
Patryk Król,
Kacper Wilamowski.
Gimnazjum Zespołu Szkół w Myśliwcu
Patryk Zając,
Damian Cisło.
Absolwenci:
Ewa Piotrowska,
Karolina Szwechłowicz,
Kinga Szarzyńska,
Kamila Ślusarczyk,
Zuzanna Sądowska,
Daria Marzec,
Katarzyna Łukasik.
Gimnazjum Zespołu Szkół w Ryńsku
Klaudia Brunath,
Magdalena Olejnik,
Marta Grabowska,
Alicja Gołaszewska,
Patryk Działdowski,
Karolina Sobczak.
Absolwenci:
Adrian Hajdukiewicz,
Magdalena Wojciechowska,
Laura Kujaczyńska,
Patrycja Kuziemska,
Agata Sarnecka,
Katarzyna Kwiatkowska,
Karol Otręba.
Gimnazjum Zespołu Szkół w Zieleniu
Krzysztof Jabłoński,
Radosław Dybka,
Dariusz Golomski,
Oliwia Krzemień,
Daria Meka.
Absolwenci:
Martyna Bobińska,
Mateusz Golba,
Damian Karczewski,
Izabela Kowalik,
Martyna Krzemień,
Angelina Skopińska,
Olivia Stachowska,
Karol Wessel. 

 

Galeria zawiera 54 zdjęcia

Czytany 2341 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 08 styczeń 2017 18:08