Najlepsi uczniowie nagrodzeni Nagrodą Wójta

W dniach 22-23 czerwca br. w szkołach odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Wójta Gminy Ryńsk uczniom, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie w roku szkolnym 2021/2022.

Nagrody rzeczowe w postaci rowerów dla absolwentów oraz książki dla uczniów kl. IV-VII wręczył Pan Władysław Łukasik - Wójt Gminy Ryńsk, który jednocześnie pogratulował uczniom osiągniętych wyników w nauce, a także w konkursach przedmiotowych, artystycznych oraz sportowych. Jednocześnie podziękował za sumienną pracę i zaangażowanie nauczycielom oraz rodzicom za wsparcie.

Oto nagrodzeni uczniowie:

Szkoła Podstawowa w Jarantowicach

Absolwenci

Martyna Gryczkowska, Przemysław Leja, Miłosz Skowroński, Paulina Sroka.

Uczniowie kl. IV-VII

Lena Rosłan, Oliwia Bieda, Aleksandra Dulska, Oliwia Imiałek, Robert Jurkiewicz, Oskar Śliwiński, Julia Bestjan, Oliwia Krawczyk, Lena Matuszak, Patrycja Politowska.

Szkoła Podstawowa w Myśliwcu

Absolwenci

Malwina Balińska, Izabela Barszczyk, Narea Carreton-Feter, Marta Ciupak, Alan Narewski, Krzysztof Sądowski.

Uczniowie kl. IV-VII

Lena Czerwińska, Kasandra Królczyk, Zofia Przytuła, Błażej Pytel, Kacper Samociuk, Edyta Sądowska, Agata Stefańska, Urszula Zrada, Emilia Barańska, Amelia Jamroży, Monika Rzepecka, Bartosz Cisło, Julia Filak, Krzysztof Kotłowski, Ignacy Plewa, Agnieszka Sądowska, Dominika Witkowska, Agata Kołodziejska, Zuzanna Lipińska.

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja z Ryńska w Ryńsku

Absolwenci

Julia Cieślak, Michalina Siwek, Piotr Nędza, Katarzyna Gaweł, Agata Brudz, Zuzanna Kordunowska.

Uczniowie kl. IV-VII

Lena Barska, Eliza Ciupak, Maciej Jaworski, Nina Kamińska, Franciszek Kwiatkowski, Maja Marszałkowska, Lena Neumann, Aleksandra Orzechowska, Emilia Płochacka, Mikołaj Kowalik, Michał Luntkowski, Stanisław Czerwiński, Nikodem Drapała, Katarzyna Jankowska, Sylwester Łasiński, Blanka Kamińska, Oliwia Iwańska, Dawid Gaweł.

Szkoła Podstawowa im. gen. Tadeusza Kościuszki w Zieleniu

Absolwenci

Jakub Wzorek, Seweryn Kańczewski, Paweł Dąbrowski, Dominik Berg.

Uczniowie kl. IV-VII

Bartosz Ulaszewski, Szymon Stępniak, Marcel Popielec, Weronika Jaworska, Aleksandra Szymańska, Karol Żonakowski, Karolina Sieradzka, Błażej Król, Julia Stępień, Patrycja Bartkowska, Lidia Kwiatkowska.

Czytany 1081 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 czerwiec 2022 07:00