ZUS zaprasza na bezpłatne webinarium

Z jakich ulg można skorzystać w spłacie należności wobec ZUS, to temat najbliższego webinarium organizowanego przez toruński oddział ZUS. Odbędzie się ono 30 listopada o godz. 900 za pośrednictwem Cisco Webex Meeting.

Zapisy na webinarium są przyjmowane do 27 listopada na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W treści należy wskazać datę i temat webinarium, liczbę uczestników (imiona i nazwiska), a także numer telefonu do kontaktu - informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

W trakcie webinarium będzie można dowiedzieć się m.in.:

  • jakie są rodzaje pomocy w spłacie zaległości wobec ZUS - ze szczególnym uwzględnieniem ulg w okresie pandemii,
  • kiedy i jak można złożyć wniosek o ulgę,
  • gdzie i kiedy można skorzystać z pomocy doradcy ds. ulg i umorzeń,
  • jakie są korzyści dla płatnika z podpisanych umów z ZUS.

 

Krystyna Michałek
Rzecznik Regionalny ZUS
Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Czytany 178 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 24 listopad 2020 13:37

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top