Wydrukuj tę stronę
Powiatowe Forum Młodzieżowe

Stowarzyszenie Młodych Gminy Płużnica przy wsparciu młodzieży z powiatu wąbrzeskiego, organizuje „Powiatowe Forum Młodzieżowe”. Jest to już ostatnie działanie realizowane w ramach projektu Młoda Inicjatywa. Forum będzie swego rodzaju podsumowaniem działań zrealizowanych w ramach Powiatowych Mikrograntów "Młodzież na +", a także okazją do rozpowszechnienia rezultatów pracy młodzieży z powiatu wąbrzeskiego, którzy zamienili 1000 zł na wspaniałe inicjatywy.

Podczas tego spotkania chcielibyśmy przekonać młodych ludzi, że ich marzenia są możliwe do zrealizowania, wystarczy tylko uwierzyć we własne możliwości i wziąć sprawy w swoje ręce. Program forum został stworzony w oparciu o potrzeby i oczekiwania młodych odbiorców, na podstawie ankiety rozesłanej do młodzieży dowiedzieliśmy się z kim chcą się spotkać i pogadać. Ze względów epidemicznych Powiatowe Forum Młodzieżowe odbędzie się w formie webinarium i będzie to pierwsze tak duże wydarzenie online w naszym powiecie. Link do spotkania, będzie udostępniony na stronie Facebooka Stowarzyszenia Młodych Gminy Płużnica oraz na stronie www.smgp.org.pl. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy młodzież w wieku od 11 do 17 lat, przedstawicieli szkół oraz samorządów z terenu powiatu wąbrzeskiego, widzimy się 24 października o godz. 930.

Projekt finansowany jest przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

powiatowe forum mlodziezowe 24.10.2020 plakat

Czytany 373 razy Ostatnio zmieniany piątek, 16 październik 2020 09:42