Bezpłatne szkolenie dla osób dokonujących uboju zwierząt na użytek własny

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Wąbrzeźnie zaprasza na szkolenie „Ubój zwierząt na użytek własny oraz ubój zwierząt gospodarskich z koniczności”.

W związku z koniecznością posiadania przez osoby dokonujące uboju na użytek własny odpowiedniego poziomu kwalifikacji, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Wąbrzeźnie zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne szkolenie dla osób dokonujących uboju na użytek własny.

Szkolenie odbędzie się w dniu 4 listopada 2020 r. w budynku Starostwa Powiatowego, przy ul. Wolności 44 w Wąbrzeźnie, w sali 133 o godz. 1000.

Uwaga! Obowiązuje wcześniejsza rejestracja na szkolenie pod numerem telefonu 56 688 00 95.

Każda osoba, która ukończy szkolenie otrzyma zaświadczenie potwierdzające posiadanie odpowiednich kwalifikacji do przeprowadzania uboju na użytek własny (opłata skarbowa za wydanie zaświadczenia wynosi 17 zł).

W związku z epidemią COVID-19 w trakcie szkolenia obowiązywać będą wszystkie zasady bezpieczeństwa związane z epidemią koronawirusa, a w szczególności obowiązek zakrywania ust i nosa. Powiatowy Lekarz Weterynarii zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia w przypadku zaostrzenia się sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Zaproszenie na szkolenie (PDF)

Czytany 462 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 15 październik 2020 06:07

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top