Pieniądze na Twój biznes - pożyczka dla mikroprzedsiębiorstw

Fundacja Wspomagania Wsi oferuje przedsiębiorcom z terenu Gminy Ryńsk możliwość skorzystania z pożyczek udzielanych na zasadach preferencyjnych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Fundacja dysponuje kapitałem pożyczkowym ze środków zarządzanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego, przeznaczonymi na rozwój mikroprzedsiębiorstw oraz pomoc w utrzymaniu bieżącej płynności finansowej zachwianej mocno przez pandemię COVID 19.

Oprocentowanie pożyczek waha się od 0% do 1,61% w skali roku, a pożyczkobiorcy nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów związanych z uruchomieniem i obsugą pożyczki przez cały okres spłaty do 6 lat. Fundacja działa przez sieć lokalnych doradców, których zadaniem jest bazpłatna pomoc w przygotowaniu wniosku o przyznanie pożyczki. Nazwiska i kontakt do doradców pożyczkowych podane są na plakacie poniżej.

Plakat pożyczka Fundacja Wspomagania Wsi

Czytany 1500 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 03 wrzesień 2020 08:25