Zapraszamy mieszkańców Węgorzyna na Zebranie Wiejskie - wybory Sołtysa i Rady Sołeckiej

Zapraszamy Mieszkańców Sołectwa Węgorzyn na Zebranie Wiejskie zwołane w celu wyboru Sołtysa i Rady Sołeckiej oraz przeprowadzenia konsultacji społecznych, których przedmiotem jest wyrażenie przez mieszkańców opinii do projektu zmiany Statutu Sołectwa Węgorzyn.

Zebranie odbędzie się w dniu 3 lutego 2020 r. w świetlicy w Węgorzynie. Rozpoczęcie zebrania w sprawie wyborów sołtysa i Rady Sołeckiej o godz. 1800. Zebranie dotyczące przeprowadzenia konsultacji społecznych z Mieszkańcami sołectwa w sprawie projektu zmiany Statutu Sołectwa Węgorzyn rozpocznie się o godz. 1830.

Ogłoszenie o zwołaniu zebrania i proponowany porządek obrad (PDF)

Ogłoszenie o konsultacjach z Mieszkańcami (PDF)

Projekt zmiany Statutu Sołectwa Węgorzyn (PDF)

Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców.

Czytany 902 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 luty 2020 07:50

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top