Prace interwencyjne na drodze Stolno-Wąbrzeźno

Po odstąpieniu od umowy z firmą Trakcja PRKiI na drodze wojewódzkiej nr 548 Stolno-Wąbrzeźno prowadzone są prace związane z zabezpieczaniem placu budowy oraz roboty interwencyjne.

W zakres prac wchodzi między innymi oczyszczanie i udrażnianie urządzeń melioracyjnych, przepustów, likwidacja zastoisk wody, wykonywanie tymczasowych zjazdów, równanie nawierzchni z kruszyw, zabezpieczanie studzienek i wykopów, roboty interwencyjne, drobne naprawy oraz zraszanie nawierzchni. Prace są koordynowane przez Rejon Dróg Wojewódzkich w Wąbrzeźnie.

Wszelkie uwagi związane z utrzymaniem tej drogi można zgłaszać w następujący sposób:

• telefonicznie - tel. 56 688 13 73 (od poniedziałku do piątku w godz. 7-14)
  • listownie - RDW Wąbrzeźno, ul. 1 Maja 61, 87-200 Wąbrzeźno
  • osobiście - RDW Wąbrzeźno, ul. 1 Maja 61, 87-200 Wąbrzeźno (od poniedziałku do piątku w godz. 7-14)

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy przygotowuje się jednocześnie do ogłoszenia przetargu, w którym wybrany zostanie nowy wykonawca prac budowlanych na drodze Stolno-Wąbrzeźno. Modernizacja drogi wznowiona zostanie w przyszłym roku, po zawarciu umowy z wykonawcą.

Czytany 1967 razy Ostatnio zmieniany środa, 18 wrzesień 2019 08:24