Trwa akcja składania deklaracji podatkowych za 2023 r. W Urzędzie Skarbowym w Wąbrzeźnie złożonych zostało już koło 50%
Miło nam poinformować, że nowy numer gazetki „Gminne Wieści” (styczeń-luty 2024) jest już dostępny na naszej stronie
Uprzejmie informujemy, że w dniu 29.03.2024 r. Urząd Gminy Ryńsk, Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Zakład Komunalny będą
Wójt Gminy Ryńsk podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 28 marca 2024 r. o godz. 12:00 odbędzie się przetarg ustny
Wniosek o przekazanie 1,5% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP) zawarty jest w zeznaniu podatkowym.
Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Ryńsk informuje, że od stycznie 2024 r. ponownie można ubiegać się o dodatek osłonowy.
  • Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych
  • Akcja składania zeznań PIT za 2023 rok. Nieprawidłowości w zeznaniach podatkowych.
  • Kolejny numer „Gminnych Wieści” jest już dostępny
  • W piątek 29 marca jednostki Gminy Ryńsk czynne do godziny 12:00
  • Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż samochodu specjalnego pożarniczego STAR A 29 stanowiącego własność Gminy Ryńsk
  • Jak przekazać 1,5% podatku na OPP w zeznaniu podatkowym PIT
  • Dodatek osłonowy w 2024 roku
Realizacja programu usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest

Informujemy że na terenie Gminy Ryńsk w najbliższych miesiącach odbędzie się inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest, która zostanie przeprowadzona przez pracowników firmy Ekolog Sp. z o.o. z Poznania.

Inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest ma na celu spis wszystkich wyrobów z terenu gminy, na podstawie którego będzie opracowywany Program Usuwania Azbestu i dzięki któremu gmina będzie miała możliwość pozyskania dofinansowania na usuwanie azbestu od mieszkańców, którzy zadeklarują taką potrzebę. W związku z powyższym właściciele oraz zarządcy nieruchomości proszeni są o udzielanie informacji o wyrobach zawierających azbest przedstawicielom firmy Ekolog Sp. z o. o. wykonującym ww. inwentaryzację. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Wydziałem Ochrony Środowiska tel. 56-687-75-49 lub firmą Ekolog Sp. z o. o. tel. 61-877-06-05.

Czytany 2925 razy Ostatnio zmieniany piątek, 07 lipiec 2017 13:03