Otwarty konkurs ofert na prowadzenie w 2019 r. na terenie Gminy Ryńsk Środowiskowego Domu Samopomocy typu A, B, C
Główny Lekarz Weterynarii uprzejmie przypomina o możliwości przystąpienia hodowców i producentów bydła do programu
Zapraszamy Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatną mammografię (prześwietlenie piersi) w technice cyfrowej w ramach
Energa-Operator informuje, że nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla mieszkanców zasilanych z
Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Wąbrzeźnie o szkoleniu dla osób dokonujących uboju na użytek własny W
Z dniem 1 grudnia 2018r. zwolnienia lekarskie będą wystawiane wyłącznie w formie elektronicznej. ZUS Oddział w
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatne wydarzenia odbywające się w trakcie Światowego Tygodnia
  • Otwarty konkurs ofert
  • Informacja o programach zwalczania chorób zakaźnych wśród bydła
  • Bezpłatna mammografia - Zbadaj się i zyskaj spokój
  • Planowane wyłączenia - Jarantowice, Sitno
  • Bezpłatne szkolenie dla osób dokonujących uboju na użytek własny
  • Od 1 grudnia wyłącznie elektroniczne zwolnienia lekarskie
  • Bezpłatne wydarzenia w trakcie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Toruniu
Film edukacyjny pn. "112 w kolejce po życie"

Tylko w 2015 r., w Centrach Powiadamiania Ratunkowego w Polsce odebrano ponad 21 milionów zgłoszeń z czego ok. 85 % tj. prawie 18 milionów było złośliwych, fałszywych i anulowanych!!! Każdego dnia operatorzy numeru alarmowego odbierają ok. 25 tysięcy fałszywych zgłoszeń!

W ramach rządowego "Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017" zrealizowany został film edukacyjny pt. "112 W KOLEJCE PO ŻYCIE", który jest ogólnodostępny i może być wykorzystywany przez wszystkich np. podczas zajęć wychowawczych we wszystkich szkołach szczebla podstawowego, gimnazjalnego, ponadgimnazjalnego i wyższego, a także w każdej instytucji i placówce na terenie naszego województwa czy kraju realizujących zadania z zakresu edukacji dla bezpieczeństwa.
Patronat nad projektem: Wojewoda Kujawsko-Pomorski. Organizator projektu i filmu edukacyjnego: Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy.

Więcej informacji o projekcie na stronie:

Zapraszamy do zapoznania się z filmem:

Czytany 1057 razy Ostatnio zmieniany piątek, 20 styczeń 2017 09:20