Szanowni Nauczyciele, Pedagodzy, Pracownicy Szkół Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy Państwu
Wójt Gminy Ryńsk podpisał umowę z wykonawcą wyłonionym w drodze postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na
Usługa umawiania wizyty w urzędzie skarbowym umożliwia zaplanowanie spotkania w konkretnym dniu i o konkretnej
Zaczął się październik - Miesiąc Świadomości Raka Piersi, w którym obchodzony jest Europejski Dzień Walki z Rakiem
Energa-Operator informuje, że w dniu 8.10.2021 r. w godzinach 830 - 1300 nastąpi przerwa w dostawie energii
Fatalna jakość powietrza w Polsce była przyczyną powołania Krajowego Programu Ochrony Powietrza (KPOP). Zgodnie z
Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. informuje, że Oddział Zakład Gazowniczy w Bydgoszczy w dniach od 12.10 do
  • Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
  • Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Myśliwcu
  • Umówienie wizyty w urzędzie skarbowym jeszcze łatwiejsze
  • Bezpłatna mammografia w październiku w Wąbrzeźnie
  • Planowane wyłączenie prądu - Rozgard
  • STOP smogowi
  • Akcja przewonienia gazu ziemnego „JESIEŃ 2021”

szczepienia covid 19 1170x80

Film edukacyjny pn. "112 w kolejce po życie"

Tylko w 2015 r., w Centrach Powiadamiania Ratunkowego w Polsce odebrano ponad 21 milionów zgłoszeń z czego ok. 85 % tj. prawie 18 milionów było złośliwych, fałszywych i anulowanych!!! Każdego dnia operatorzy numeru alarmowego odbierają ok. 25 tysięcy fałszywych zgłoszeń!

W ramach rządowego "Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017" zrealizowany został film edukacyjny pt. "112 W KOLEJCE PO ŻYCIE", który jest ogólnodostępny i może być wykorzystywany przez wszystkich np. podczas zajęć wychowawczych we wszystkich szkołach szczebla podstawowego, gimnazjalnego, ponadgimnazjalnego i wyższego, a także w każdej instytucji i placówce na terenie naszego województwa czy kraju realizujących zadania z zakresu edukacji dla bezpieczeństwa.
Patronat nad projektem: Wojewoda Kujawsko-Pomorski. Organizator projektu i filmu edukacyjnego: Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy.

Więcej informacji o projekcie na stronie:

Zapraszamy do zapoznania się z filmem:

Czytany 3078 razy Ostatnio zmieniany piątek, 20 styczeń 2017 09:20

skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP