INFORMACJA WÓJTA GMINY RYŃSK z dnia 21 lipca 2021 roku W ramach treningów i ćwiczeń dotyczących systemów alarmowania,
Ochrona roślin jest istotnym elementem produkcji roślinnej. Niestety, chemiczna ochrona roślin niesie ze sobą ryzyko
Kampania „Weź paragon" jest organizowana przez Ministerstwo Finansów cyklicznie od 2002 roku. Jej celem jest
Informujemy, że w niedzielę  25 lipca 2021 r. w Przychodni KEMED w Wąbrzeźnie w godzinach 9:00 - 14:00 będzie
Informujemy, że w związku z remontem przejazdu kolejowego w Zieleniu na linii kolejowej nr 353 Poznań Wschód - Skandawa
Wszyscy rolnicy chętni do zutylizowania folii rolniczych, siatek i sznurków do owijania balotów, opakowań po nawozach i
Gmina Ryńsk przy współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu realizuje
  • Upamiętnienie 77 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
  • STOP przekroczeniom najwyższych dopuszczalnych poziomów pozostałości środków ochrony roślin w żywności
  • Weź paragon i wspieraj uczciwą konkurencję na rynku
  • Zachęcamy do szczepień przeciwko Covid-19 w niedzielę w Wąbrzeźnie
  • Informacja o czasowym zamknięciu przejazdu kolejowego w Zieleniu
  • Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej
  • Program „Czyste Powietrze”

szczepienia covid 19 1170x80

Film edukacyjny pn. "112 w kolejce po życie"

Tylko w 2015 r., w Centrach Powiadamiania Ratunkowego w Polsce odebrano ponad 21 milionów zgłoszeń z czego ok. 85 % tj. prawie 18 milionów było złośliwych, fałszywych i anulowanych!!! Każdego dnia operatorzy numeru alarmowego odbierają ok. 25 tysięcy fałszywych zgłoszeń!

W ramach rządowego "Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017" zrealizowany został film edukacyjny pt. "112 W KOLEJCE PO ŻYCIE", który jest ogólnodostępny i może być wykorzystywany przez wszystkich np. podczas zajęć wychowawczych we wszystkich szkołach szczebla podstawowego, gimnazjalnego, ponadgimnazjalnego i wyższego, a także w każdej instytucji i placówce na terenie naszego województwa czy kraju realizujących zadania z zakresu edukacji dla bezpieczeństwa.
Patronat nad projektem: Wojewoda Kujawsko-Pomorski. Organizator projektu i filmu edukacyjnego: Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy.

Więcej informacji o projekcie na stronie:

Zapraszamy do zapoznania się z filmem:

Czytany 2959 razy Ostatnio zmieniany piątek, 20 styczeń 2017 09:20

skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP