Zapraszamy na dożynki gminne, które w tym roku odbędą się 25 sierpnia 2018 r. w Ryńsku.  Szczegóły
GABINET NEUROLOGOPEDYCZNY Olszewska Lidia Zaprasza dzieci w wieku 4-8 lat z terenów Gminy Ryńsk na bezpłatne Badania
Energa-Operator informuje, że nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla mieszkanców zasilanych z
W ramach akcji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pn. "Kręci mnie bezpieczeństwo" wąbrzescy strażacy i
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji informuje o nowej funkcjonalności w aplikacji "Regionalny System
Zbliża się okres składania wniosków przez producentów rolnych o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju
Od 1 października 2017 roku obowiązuje niższy wiek emerytalny - 60 lat dla kobiet, 65 lat dla mężczyzn. Dla tych,
  • Zaproszenie do Ryńska na dożynki gminne 2018
  • Bezpłatne badania logopedyczne w Wąbrzeźnie
  • Informacja dla mieszkańców Orzechówka o planowanym wyłączeniu energii elektrycznej
  • Kręci mnie bezpieczeństwo - akcja w Przydworzu
  • Regionalny System Ostrzegania - nowa funkcjonalność w aplikacji
  • Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego
  • Zapytaj eksperta ZUS o swoją emeryturę
System informowania mieszkańców

Urząd Gminy Ryńsk uruchomił system informowania mieszkańców za pomocą krótkich wiadomości tekstowych.
Dzięki bezpłatnym SMS-om mieszkańcy Gminy będą powiadamiani o zagrożeniach, awariach, wydarzeniach kulturalnych i sportowych, oraz innych wydarzeniach z życia gminy.

Aby się zarejestrować i otrzymywać bezpłatne SMS-y z informacjami należy wysłać wiadomość SMS o treści "TAK.NR.KODU" na numer 513 521 124.,  Wykaz kodów przedstawiamy poniżej. Przykładowo, dla Sołectwa Cymbark wysyłamy sms o treści: TAK.SOL.01
Użytkownik ponosi tylko koszt wiadomości SMS, przy pomocy, której rejestruje się lub wyrejestrowuje z systemu. Jest to cena zwykłej wiadomości SMS, właściwa dla operatora telefonii komórkowej, w której Użytkownik ma telefon komórkowy Użytkownik otrzymuje wiadomości SMS z Serwisu Informacyjnego SMS, bez ponoszenia żadnych kosztów, gdyż za wiadomości te płaci ich nadawca, czyli Gmina.
Aby wyrejestrować się z Serwisu Informacyjnego SMS, należy ze swojego telefonu komórkowego wysłać wiadomość SMS na numer telefonu 513 521 124 o treści: REZYGNACJA.

Wyrejestrowania z Serwisu Informacyjnego SMS, należy dokonywać zawsze z tego samego numeru telefonu, z którego nastąpiła rejestracja. Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania systemu prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WYKAZ KODÓW REJESTRUJĄCYCH

KOD