Jak pracuje ZUS 2 maja?

W poniedziałek, 2 maja sale obsługi klientów w placówkach ZUS oraz Centrum Obsługi Telefonicznej będą czynne do godz.15:00. Wyjątek stanowi Punkt Informacyjny ZUS w Wąbrzeźnie, gdzie obsługa klientów będzie do godz. 14:00. Natomiast Punkty Informacyjne ZUS w Chełmnie i Mogilnie tego dnia będą zamknięte - informuje Krystyna Michałek, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa kujawsko-pomorskiego

W tym dniu w standardowych godzinach będą działały infolinie zewnętrzne:

  • w sprawie Polskiego Bonu Turystycznego – do godz. 2000 (tel. 22 11 22 111)
  • w sprawie świadczeń rodzinnych dla obywateli Ukrainy – do godz. 1800 (tel. 22 444 02 55)

Zachęcamy do załatwiania swoich spraw w ZUS bez wychodzenia z domu. Sprawy urzędowe możemy załatwiać przez 7 dni w tygodniu za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. Z ekspertem ZUS-u możemy także porozmawiać przez internet w godzinach urzędowania Zakładu w trakcie e-wizyty, czyli wideorozmowy – dodaje rzeczniczka.

Natomiast osoby, które chciałyby na miejscu w placówce porozmawiać z ekspertem ZUS, mogą takie spotkanie wcześniej umówić na konkretny dzień i godzinę przez PUE ZUS lub telefonicznie, dzwoniąc pod nr telefonu:

  • 52 34 18 126 - dla umawiania wizyt w placówkach ZUS w Bydgoszczy, Inowrocławiu, Nakle, Świeciu, Tucholi, Żninie oraz Sępólnie Krajeńskim,
  • 54 230 73 76 - dla umawiania wizyt w placówkach ZUS w Toruniu, Włocławku, Grudziądzu, Lipnie, Aleksandrowie Kujawskim, Brodnicy, Rypinie oraz Golubiu-Dobrzyniu.

 

Krystyna Michałek
regionalny rzecznik prasowy ZUS
w województwie kujawsko-pomorskim

Czytany 197 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 26 kwiecień 2022 12:31

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top