Szanowni Państwo. Stowarzyszenie Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica informuje, że do 30.09.2017 roku trwa III nabór do
9 lipca 2017 roku wystartowaliśmy z VII już edycją Letniej Ligi Piłki Nożnej Gminy Ryńsk. W tym roku wychodząc
Podczas dożynek gminnych, które odbyły się w dniu 26 sierpnia 2017 roku w Zieleniu, ogłoszone zostały wyniki XVII
APEL O POMOC POSZKODOWANYM W NAWAŁNICY
W tym roku Dożynki Gminne obyły się 26 sierpnia 2017 roku w Zieleniu. Uroczystości dożynkowe rozpoczęła uroczysta msza
Mimo, iż mammografia to najskuteczniejsza metoda profilaktyki raka piersi, nadal mniej niż połowa kobiet poddała się
Upał to stan pogody, gdy temperatura powietrza przy powierzchni ziemi przekracza 30 st. C. W ciągu dnia, najwyższa
Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica ogłasza nabór uczestników na szkolenia w ramach projektu „Kujawsko Pomorska Akademia
  • Trwa III nabór do projektu „Szansa dla Aktywnych - Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w Płużnicy”.
  • I Bieg Myśliwiecki
  • Kolejny sukces Wiktora
  • VII edycja Letniej Ligi za nami
  • Rozstrzygnięcie konkursu Piękna Zagroda 2017
  • Apel o pomoc poszkodowanym w nawałnicy
  • Dożynki Gminne Zieleń 2017 rok.
  • Badania mammograficzne
  • Poradnik na upały
  • Nabór uczestników  do „Kujawsko – Pomorskiej Akademii  Młodych Liderów”

Informacje z wybranych działów:

• Inwestycje
  • OSP
  • Ochrona środowiska
lipiec 07, 2017
0
Dobiegają końca prace związane z realizacją zadania pn. „Przebudowa dróg gminnych nr 070319C i nr 070320C relacji Czystochleb – Małe Radowiska”
lipiec 12, 2017
0
W dniu 08.07.2017 r. przeprowadzono w miejscowości Ryńsk Gminne Zawody Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Ryńsk, w których wzięło udział
listopad 28, 2016
0
Rezerwat przyrody „Wronie” znajduje się na obszarze gminy Ryńsk. L.p. Nazwa Pow. [ha] Gmina Powiat Opis lokalizacji Forma

Szanowni Państwo.

Stowarzyszenie Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica informuje, że do 30.09.2017 roku trwa III nabór do projektu „Szansa dla Aktywnych - Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w Płużnicy”.

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że w związku z zaplanowanym uruchomieniem nowej usługi – e-składki, umożliwiającej użytkownikom Portalu dla Rolników eKRUS opłacanie składek z tytułu ubezpieczenia społecznego oraz zdrowotnego w formie bezpośrednich zleceń płatniczych on-line, zawarte zostało pomiędzy KRUS a Krajową Izbą Rozliczeniową S.A. (KIR) porozumienie dotyczące obsługi płatności elektronicznych w oparciu o usługę Paybynet.

I Bieg Myśliwiecki

Kolejny sukces Wiktora

Wspaniałe przeżycia zafundował nam uczeń Zespołu Szkół w Zieleniu Wiktor Chmiel, który przeszedł kolejny etap w pierwszej polskiej edycji programu The Voice Kids.
W jury konkursu zasiadły gwiazdy estrady: Edyta Górniak, Tomson i Baron z zespołu Afromental oraz Dawid Kwiatkowski.
Piosenką angielskiego kompozytora i piosenkarza muzyki pop Olly Murs’a pt. “Troblemarker” Wiktor wyśpiewał sobie miejsce w drużynie Edyty Górniak. Wcześniej, w czerwcu 2017 br. Odbyły się eliminacje, gdzie spośród ośmiuset uczestników wyłoniono 90 dzieci w kategorii 7 – 15 lat.
W Warszawie z Wiktorem była Pani Dyrektor Sabina Topij-Brylińska i grupa wsparcia (koleżanki i koledzy) z Zespołu Szkół w Zieleniu.

VII edycja Letniej Ligi za nami

W tym roku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników zmniejszyliśmy wymaganą liczbę zawodników w drużynie. Dzięki temu w zawodach udział wzięło aż 7 drużyn reprezentujących sołectwa Gminy Ryńsk. To dotychczasowy rekord. Mecze zostały rozegrane na boisku w Myśliwcu.
Do regularnie już grających drużyn z Ryńska, Wałycza, Myśliwca i Orzechowa po przerwie wróciły ekipy z Łabędzia i Przydworza, a rolę debiutanta pełniła drużyna z Orzechówka.