Coraz mniej czasu pozostało mikroprzedsiębiorcom na przesłanie pierwszego JPK_VAT (do 26 lutego). Aby mieć pewność
Podziel się kroplą krwi! Wszystkich chętnych zapraszamy do oddawania krwi oraz do zostania Honorowym Dawcą Krwi.
Wszyscy podatnicy VAT, którzy składają deklaracje VAT-7 lub VAT-7K pierwszy Jednolity Plik Kontrolny dla potrzeb VAT
Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, online w
Uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość bezpłatnego korzystania przez mieszkańców Gminy Ryńsk z lodowiska w
Szanowni Państwo Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Grudziądzu serdecznie zaprasza Mamy i Ojców do
Szanowni Rolnicy,  w związku z dużą ilością opadów atmosferycznych w drugiej połowie 2017 r.  powodujących
  • Podpisz i wyślij JPK_VAT z Profilem Zaufanym
  • Zaproszenie Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK w Wąbrzeźnie
  • Trwa kampania informacyjno-edukacyjna ułatwiająca mikroprzedsiębiorcom złożenie JPK_VAT
  • Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany już dziś!
  • LODOWISKO W RADZYNIU CHEŁMIŃSKIM
  • DOFINASOWANIE NA ŻŁOBKI I NIANIE
  • Informacja  - szkody w gospodarstwach i uprawach
Nabór uczestników  do „Kujawsko – Pomorskiej Akademii  Młodych Liderów”

Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica ogłasza nabór uczestników na szkolenia w ramach projektu „Kujawsko Pomorska Akademia Młodych Liderów.”

Szkolenia skierowane są do mieszkańców obszarów wiejskich z województwa kujawsko – pomorskiego do 35 roku życia  -  członków ngo, sołtysów, radnych lub osób, które w przyszłości chcą pełnić rolę lidera lokalnego.

Szkolenia planowane są w dwóch terminach:

- grupa I: 8 – 10 września 2017 r. i  21 - 23 września 2017 r.

- grupa II i  III - 15  - 17 września 2017 r. i  20 - 22  października 2017 r.

Rekrutacja odbywać się będzie na podstawie formularzy zgłoszeniowych przy czym pierwszeństwo do udziału będą miały osoby młode z obszarów województwa gdzie aktywność organizacji według naszych badań własnych jest najmniejsza (Projekt Inicjuj z FIO) tj. z powiatów aleksandrowskiego, lipnowskiego, radziejowskiego i mogileńskiego.

Liczba miejsc jest ograniczona. Wypełniony formularz i ankietę zgłoszeniową należy przesłać do 18 sierpnia 2017 r. (włącznie) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą na adres Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica 87-214 Płużnica.

Osobą do kontaktu jest Agnieszka Bernady tel. 56 687 39 09.

Poniżej zamieszczamy główne założenia projektu oraz formularz i ankietę zgłoszeniową.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie www.trgp.org.pl w zakładce Akademia Młodych Liderów.

Artykuł o naborze

Formularz i ankieta_szkola