Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Urzędzie Gminy Ryńsk miała miejsce uroczystość wręczenia Nagród Wójta Gminy
Szkolenie nt: "Wysoce zjadliwa grypa ptaków - sytuacja epizootyczna, zasady bioasekuracji dla gospodarstw utrzymujących
Zgodnie z nowelizacją ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2016 r., poz. 1817), organ
25 września odbyło się Narodowe Czytanie „Wesela „ Stanisława Wyspiańskiego w Gminnej Biblioteka Publiczna w
„Fabryka firm” to projekt partnerski realizowany przez Stowarzyszenie CTI e-Misja, który ma na celu podjęcie
Podczas Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w Białej Podlaskiej Dawid Gutowski, uczeń naszej gminy,
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z I Biegu Myśliwieckiego który odbył się w sobotę 30 września 2017 roku na terenie
Szanowni Państwo. Stowarzyszenie Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica informuje, że do 30.09.2017 roku trwa III nabór do
  • Dzień Edukacji Narodowej
  • Bezpłatne badania kolonoskopowe
  • Informacja dla hodowców drobiu
  • Program Współpracy Gminy Ryńsk z organizacjami pozarządowymi na 2018 rok
  • „Przebudowa dróg gminnych nr 070319C i nr 070320C relacji Czystochleb - Małe Radowiska”
  • Narodowe Czytanie „ Wesela” Stanisława Wyspiańskiego w GBP w Pływaczewie
  • Dotacje na założenie działalności gospodarczej!
  • Dawid Gutowski, uczeń naszej gminy, został Mistrzem Polski w biegu na 600 m.
  • I Bieg Myśliwiecki - FOTORELACJA
  • Trwa III nabór do projektu „Szansa dla Aktywnych - Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w Płużnicy”.

Informacje z wybranych działów:

• Inwestycje
  • OSP
  • Ochrona środowiska
październik 05, 2017
0
W lipcu 2017 roku zakończono roboty budowlane związane z realizacją zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa dróg gminnych nr 070319C i nr 070320C
lipiec 12, 2017
0
W dniu 08.07.2017 r. przeprowadzono w miejscowości Ryńsk Gminne Zawody Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Ryńsk, w których wzięło udział
listopad 28, 2016
0
Rezerwat przyrody „Wronie” znajduje się na obszarze gminy Ryńsk. L.p. Nazwa Pow. [ha] Gmina Powiat Opis lokalizacji Forma
Nabór uczestników  do „Kujawsko – Pomorskiej Akademii  Młodych Liderów”

Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica ogłasza nabór uczestników na szkolenia w ramach projektu „Kujawsko Pomorska Akademia Młodych Liderów.”

Szkolenia skierowane są do mieszkańców obszarów wiejskich z województwa kujawsko – pomorskiego do 35 roku życia  -  członków ngo, sołtysów, radnych lub osób, które w przyszłości chcą pełnić rolę lidera lokalnego.

Szkolenia planowane są w dwóch terminach:

- grupa I: 8 – 10 września 2017 r. i  21 - 23 września 2017 r.

- grupa II i  III - 15  - 17 września 2017 r. i  20 - 22  października 2017 r.

Rekrutacja odbywać się będzie na podstawie formularzy zgłoszeniowych przy czym pierwszeństwo do udziału będą miały osoby młode z obszarów województwa gdzie aktywność organizacji według naszych badań własnych jest najmniejsza (Projekt Inicjuj z FIO) tj. z powiatów aleksandrowskiego, lipnowskiego, radziejowskiego i mogileńskiego.

Liczba miejsc jest ograniczona. Wypełniony formularz i ankietę zgłoszeniową należy przesłać do 18 sierpnia 2017 r. (włącznie) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą na adres Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica 87-214 Płużnica.

Osobą do kontaktu jest Agnieszka Bernady tel. 56 687 39 09.

Poniżej zamieszczamy główne założenia projektu oraz formularz i ankietę zgłoszeniową.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie www.trgp.org.pl w zakładce Akademia Młodych Liderów.

Artykuł o naborze

Formularz i ankieta_szkola