Coraz mniej czasu pozostało mikroprzedsiębiorcom na przesłanie pierwszego JPK_VAT (do 26 lutego). Aby mieć pewność
Podziel się kroplą krwi! Wszystkich chętnych zapraszamy do oddawania krwi oraz do zostania Honorowym Dawcą Krwi.
Wszyscy podatnicy VAT, którzy składają deklaracje VAT-7 lub VAT-7K pierwszy Jednolity Plik Kontrolny dla potrzeb VAT
Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, online w
Uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość bezpłatnego korzystania przez mieszkańców Gminy Ryńsk z lodowiska w
Szanowni Państwo Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Grudziądzu serdecznie zaprasza Mamy i Ojców do
Szanowni Rolnicy,  w związku z dużą ilością opadów atmosferycznych w drugiej połowie 2017 r.  powodujących
  • Podpisz i wyślij JPK_VAT z Profilem Zaufanym
  • Zaproszenie Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK w Wąbrzeźnie
  • Trwa kampania informacyjno-edukacyjna ułatwiająca mikroprzedsiębiorcom złożenie JPK_VAT
  • Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany już dziś!
  • LODOWISKO W RADZYNIU CHEŁMIŃSKIM
  • DOFINASOWANIE NA ŻŁOBKI I NIANIE
  • Informacja  - szkody w gospodarstwach i uprawach
Realizacja programu usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest

Informujemy że na terenie Gminy Ryńsk w najbliższych miesiącach odbędzie się inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest, która zostanie przeprowadzona przez pracowników firmy Ekolog Sp. z o.o. z Poznania.

Inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest ma na celu spis wszystkich wyrobów z terenu gminy, na podstawie którego będzie opracowywany Program Usuwania Azbestu i dzięki któremu gmina będzie miała możliwość pozyskania dofinansowania na usuwanie azbestu od mieszkańców, którzy zadeklarują taką potrzebę. W związku z powyższym właściciele oraz zarządcy nieruchomości proszeni są o udzielanie informacji o wyrobach zawierających azbest przedstawicielom firmy Ekolog Sp. z o. o. wykonującym ww. inwentaryzację. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Wydziałem Ochrony Środowiska tel. 56-687-75-49 lub firmą Ekolog Sp. z o. o. tel. 61-877-06-05.

Czytany 370 razy Ostatnio zmieniany piątek, 07 lipiec 2017 13:03