Energa-Operator informuje, że nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla mieszkanców zasilanych z
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Toruniu informuje, że w okresie od 16 maja do II dekady czerwca 2018 roku
W związku ze zwiększonym zainteresowaniem przedsiębiorców w zakresie danych we wpisach zwracamy się z uprzejmą prośbą o
Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie wraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Toruniu organizuje w dniu 06 czerwca 2018 r.
7 kwietnia 2018 roku w świetlicy wiejskiej w Stanisławkach odbyło się Zebranie Wiejskie mieszkańców Sołectwa
Dnia 05.05.2018 r. w miejscowości Ryńsk miały miejsce Gminne Obchody Dnia Strażaka. Gospodarzami uroczystości byli
Przychodnia "KEMED" w Wąbrzeźnie, ul. Matejki 20C zaprasza na bezpłatne badanie ostrości wzroku. Badanie odbędzie się w
  • Informacja o planowanych przerwach w dostawie energii elektrycznej
  • Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Toruniu informuje o ratowniczych zabiegach samolotowych
  • Komunikat Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii w sprawie numeru PESEL w bazie CEIDG
  • Targi pracy w Wąbrzeźnie
  • W Stanisławkach wybrano nowego sołtysa
  • Gminne obchody Dnia Strażaka
  • Bezpłatne badanie ostrości wzroku
Konkursu fotograficzny pn. „Cztery pory roku w województwie kujawsko-pomorskim”

Wojewoda Kujawsko-Pomorski serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego pn. „Cztery pory roku w województwie kujawsko-pomorskim” we współpracy z Okręgiem Kujawsko-Pomorskim Związku Polskich Artystów Fotografików. Prace fotograficzne (nie więcej niż 16 prac) można przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.od dnia 18 kwietnia 2017 r.do dnia31 maja 2017 r.

Spośród zgłoszonych fotografii zostanie wyłonionych ok. 300 prac, które w sposób najciekawszy przedstawiać będą piękno przyrody i krajobrazu regionu Kujaw i Pomorza ukazane przez pryzmat zmieniających się pór roku. Zwieńczeniem konkursu będzie publikacja zwycięskich fotografii i nazwisk laureatów w albumie Wojewody Kujawsko-Pomorskiego.

Szczegóły i warunki uczestnictwa określa regulamin dostępny na stronie internetowej Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy w zakładce „Konkursy Wojewody”: http://www.bydgoszcz.uw.gov.pl/pl/konkursy-wojewody.html  .

Serdecznie zachęcamy do udziału w Konkursie!

Kontakt z Organizatorem:

tel. 52 349 75 87