Zapraszamy młodzież w wieku 13 – 20 lat do udziału w IV edycji konkursu „Mój ojciec – dobrze być razem”. Do 7 maja
Wójt Gminy Ryńsk prowadzi ewidencję innych obiektów świadczących usługi hotelarskie na terenie gminy Ryńsk, jeżeli
Energa-Operator informuje, że nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla mieszkanców zasilanych z
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości rolnych wchodzących w skład
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa informuje, że w dniu 15 grudnia 2017 r. weszła w życie ustawa z dnia 27 października
W dniach 24-28 kwietnia 2018 r. przeprowadzone zostaną obowiązkowe ochronne szczepienia dla psów pozyżej 3. miesiąca
Informacja Powiatowego Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w związku z nadchodzącym okresem wiosennym i koniecznością
  • IV edycja konkursu
  • Ewidencja innych obiektów świadczących usługi hotelarskie
  • Informacja o planowanych przerwach w dostawie energii elektrycznej
  • Wykaz nieruchomości rolnych z terenu Gminy Ryńsk wchodzących w skład Zasobu Skarbu Państwa przeznaczonych do sprzedaży
  • Informacja dla osób zajmujących się uprawą tytoniu oraz produkcją i zbywaniem surowca tytoniowego
  • Obowiązkowe ochronne szczepienie psów przeciw wściekliźnie
  • Ostrożnie z otwartym ogniem
Kolejna edycja Powszechnego Spisu Rolnego

Szanowni Państwo, w 2020 r. odbędzie się kolejna edycja Powszechnego Spisu Rolnego.
Chcąc jak najlepiej przygotować się do realizacji tego zadania, Główny Urząd Statystyczny przeprowadza konsultacje społeczne dotyczące zakresu informacji, które będą zbierane w przyszłym Spisie.

Udział w konsultacjach jest niezwykle istotny, ponieważ zebrane opinie pomogą w zaprojektowaniu badania tak, aby jego wyniki w jak największym stopniu odpowiedziały na zgłaszane potrzeby.
Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wzięcie udziału w konsultacjach. Ważny jest każdy głos.
Wszystkie zebrane opinie będą zbliżały nas do przygotowania badania zgodnie z Państwa potrzebami.
Udział w konsultacjach polega na wypełnieniu kwestionariusza, dostępnego na stronie internetowej GUS pod adresem: http://stat.gov.pl/aktualnosci/konsultacje-spoleczne-dotyczacepowszechnego- spisu-rolnego-2020,141,1.html oraz urzędów statystycznych.

Kwestionariusz można wypełniać do dnia 30 kwietnia 2017 r.
Plik z odpowiedziami prosimy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 554 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 11 kwiecień 2017 19:33