Dzisiaj pożegnaliśmy Koleżankę Joannę Kozłowską, która po 15 latach pracy w Urzędzie Gminy, zdecydowała się na zmiany w
Trwa akcja składania deklaracji podatkowych za 2023 r. W Urzędzie Skarbowym w Wąbrzeźnie złożonych zostało już koło 50%
Miło nam poinformować, że nowy numer gazetki „Gminne Wieści” (styczeń-luty 2024) jest już dostępny na naszej stronie
Uprzejmie informujemy, że w dniu 29.03.2024 r. Urząd Gminy Ryńsk, Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Zakład Komunalny będą
Wójt Gminy Ryńsk podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 28 marca 2024 r. o godz. 12:00 odbędzie się przetarg ustny
Wniosek o przekazanie 1,5% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP) zawarty jest w zeznaniu podatkowym.
  • Pomyślności i sukcesów na nowej ścieżce życia
  • Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych
  • Akcja składania zeznań PIT za 2023 rok. Nieprawidłowości w zeznaniach podatkowych.
  • Kolejny numer „Gminnych Wieści” jest już dostępny
  • W piątek 29 marca jednostki Gminy Ryńsk czynne do godziny 12:00
  • Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż samochodu specjalnego pożarniczego STAR A 29 stanowiącego własność Gminy Ryńsk
  • Jak przekazać 1,5% podatku na OPP w zeznaniu podatkowym PIT
Natalia Barszczyk i Dawid Gutowski - Nasi Mistrzowie

DAWID GUTOWSKI

Osiągnięcia Dawida Gutowskiego w zimowej części sezonu lekkoatletycznego 2017.
Dawid Gutowski lekkoatleta, uczeń II klasy gimnazjum w Zieleniu, doskonale spisał się w zimowej części sezonu lekkoatletycznego zdobywając trzy medale w kategorii U16.

Pierwszy sukces Dawida to złoty medal w Halowych Mistrzostwach Województwa Kujawsko - Pomorskiego (Arena Toruń) 28 stycznia 2017r. na dystansie 1000m z bardzo dobrym rekordem życiowym 2:42”23, który jest pierwszym wynikiem w kraju w kat. U16.
Brązowy medal czyli kolejne miejsce na podium przypadło Dawidowi na dystansie 2000m, 4 marca 2017r. w Mistrzostwach Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Biegach Przełajowych (Włocławek).
Największy sukces jednak odniósł Dawid w Międzywojewódzkich Mistrzostwach w Biegach Przełajowych, 18 marca 2017r. w Człuchowie. Starując w biegu na 2000m zdobył srebrny medal, zdobywając tytuł wice-mistrza makroregionu pomorskiego.
Przygotowania i treningi Dawida na co dzień odbywają się w terenie leśnym oraz na stadionie w Wąbrzeźnie, jednak dzięki wsparciu Urzędu Gminy Ryńsk oraz klubu Vectra Włocławek zawodnik uczestniczył w trzech obozach sportowych w listopadzie 2016r. w Mrzeżynie, w grudniu i lutym 2017r. w Szklarskiej Porębie.

Za udzielone wsparcie dziękujemy.

NATALIA BARSZCZYK

Natalia Barszczyk - osiągnięcia w lekkoatletycznym sezonie halowym 2017r.
Natalia Barszczyk, lekkoatletka, uczennica wąbrzeskiego LO oraz mieszkanka Gminy Ryńsk odniosła następujące sukcesy w halowym sezonie lekkoatletycznym 2017.
- Mistrzostwo Województwa U18 w biegu na 300m, 21 stycznia 2017r. Arena Toruń
- 8 miejsce w finale Mistrzostw Polski U18 w biegu na 300m, 11-13 lutego 2017r. Arena Toruń
Natalia przygotowania i treningi na co dzień odbywa w terenie leśnym oraz na stadionie w Wąbrzeźnie, jednak dzięki wsparciu Urzędu Gminy Ryńsk oraz klubu Vectra Włocławek zawodniczka uczestniczyła w trzech obozach sportowych w listopadzie 2016r. w Mrzeżynie, w grudniu i lutym 2017r. w Szklarskiej Porębie.

Nauczyciel ZS Myśliwiec/trener Piotr Zrada

barszczyk torun gutowski czluchow gutowski torun gutowski wloclawek slupska torun
Czytany 3125 razy Ostatnio zmieniany środa, 05 kwiecień 2017 05:52