Energa-Operator informuje, że nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla mieszkanców zasilanych z
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Toruniu informuje, że w okresie od 16 maja do II dekady czerwca 2018 roku
W związku ze zwiększonym zainteresowaniem przedsiębiorców w zakresie danych we wpisach zwracamy się z uprzejmą prośbą o
Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie wraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Toruniu organizuje w dniu 06 czerwca 2018 r.
7 kwietnia 2018 roku w świetlicy wiejskiej w Stanisławkach odbyło się Zebranie Wiejskie mieszkańców Sołectwa
Dnia 05.05.2018 r. w miejscowości Ryńsk miały miejsce Gminne Obchody Dnia Strażaka. Gospodarzami uroczystości byli
Przychodnia "KEMED" w Wąbrzeźnie, ul. Matejki 20C zaprasza na bezpłatne badanie ostrości wzroku. Badanie odbędzie się w
  • Informacja o planowanych przerwach w dostawie energii elektrycznej
  • Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Toruniu informuje o ratowniczych zabiegach samolotowych
  • Komunikat Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii w sprawie numeru PESEL w bazie CEIDG
  • Targi pracy w Wąbrzeźnie
  • W Stanisławkach wybrano nowego sołtysa
  • Gminne obchody Dnia Strażaka
  • Bezpłatne badanie ostrości wzroku
Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego

Zbliża się okres składania przez producentów rolnych wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.
Wnioski przez producentów rolnych należy składać w terminie od 1 lutego 2017 roku do 28 lutego 2017 roku wraz z fakturami VAT lub ich kopiami stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 sierpnia 2016 roku do 31 stycznia 2017 roku. Na każdy hektar użytków rolnych przysługuje zwrot w wysokości 0,95 zł x 86 litrów = 81,70 zł.

Wypłata zwrotu podatku następuje na podstawie decyzji Wójta Gminy Ryńsk w okresie od 1 kwietnia 2017 roku do 30 kwietnia 2017 roku przelewem na rachunek bankowy. Druki wniosku można odebrać w siedzibie Urzędu Gminy Ryńsk ul. Mickiewicza 21 pokój nr 2 lub pobrać ze strony internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Ryńsk - sprawy do załatwienia, następnie Wydział Finansowy- podatki lub ze strony Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. (www.minrol.gov.pl)

Czytany 716 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 31 styczeń 2017 10:13