W miniony Weekend na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Przydworzu odbył się zlot Volkswagenów. Na polu namiotowym
Zapraszamy na badanie wzroku i pomiar ciśnienia śródgałkowego (profilaktyka jaskry) W dniu: 08.06.2017 w
Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica rozpoczyna realizację projektu partnerskiego „Szansa dla Aktywnych - Centrum
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemia Wąbrzeska występuje z kolejną inicjatywą na rzecz aktywizacji lokalnej
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji opracowało poradnik pt. „Biało-Czerwona”. Publikacja
Wojewoda Kujawsko-Pomorski serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego pn. „Cztery
Szanowni Rolnicy, w związku z wystąpieniem przymrozków w województwie kujawsko-pomorskim proszę o
Obowiązkowe ochronne szczepienie psów przeciwko wściekliźnie. Szczepieniu podlegają wszystkie psy powyżej 3
Szanowni Państwo, OWES TŁOK zaprasza do udziału w naborze pomysłów na utworzenie miejsc pracy w nowych i
  • Zlot klasycznych Volkswagenów w Przydworzu
  • Badanie wzroku oraz pomiar ciśnienia śródgałkowego
  • Gminne Obchody Dnia Strażaka połączone z Jubileuszem 90-lecia powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Pływaczewie.
  • Dotacje na założenie firmy
  • Konkurs fotograficzny  „LGD z zabytkiem w tle”
  • Biało-Czerwona
  • Konkursu fotograficzny pn. „Cztery pory roku w województwie kujawsko-pomorskim”
  • Szkody w uprawach polowych i sadach w związku z wystąpieniem przymrozków
  • Kolejne terminy szczepienie psów przeciwko wściekliźnie
  • Dotacje na miejsca pracy w przedsiębiorstwach społecznych - nabór

Informacje z wybranych działów:

• Inwestycje
  • OSP
  • Ochrona środowiska
grudzień 26, 2016
0
Gmina sukcesywnie realizuje zgłaszane przez mieszkańców postulaty w zakresie przebudowy dróg. W tym roku dzięki pozyskaniu
maj 18, 2017
0
Dnia 06.05.2017 Roku miały miejsce Gminne Obchody Dnia Strażaka połączone z Jubileuszem 90-lecia powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Pływaczewie.
listopad 28, 2016
0
Rezerwat przyrody „Wronie” znajduje się na obszarze gminy Ryńsk. L.p. Nazwa Pow. [ha] Gmina Powiat Opis lokalizacji Forma
Film edukacyjny pn. "112 w kolejce po życie"

Tylko w 2015 r., w Centrach Powiadamiania Ratunkowego w Polsce odebrano ponad 21 milionów zgłoszeń z czego ok. 85 % tj. prawie 18 milionów było złośliwych, fałszywych i anulowanych!!! Każdego dnia operatorzy numeru alarmowego odbierają ok. 25 tysięcy fałszywych zgłoszeń!

W ramach rządowego "Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017" zrealizowany został film edukacyjny pt. "112 W KOLEJCE PO ŻYCIE", który jest ogólnodostępny i może być wykorzystywany przez wszystkich np. podczas zajęć wychowawczych we wszystkich szkołach szczebla podstawowego, gimnazjalnego, ponadgimnazjalnego i wyższego, a także w każdej instytucji i placówce na terenie naszego województwa czy kraju realizujących zadania z zakresu edukacji dla bezpieczeństwa.
Patronat nad projektem: Wojewoda Kujawsko-Pomorski. Organizator projektu i filmu edukacyjnego: Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy.

Więcej informacji o projekcie na stronie:

Zapraszamy do zapoznania się z filmem:

Czytany 270 razy Ostatnio zmieniany piątek, 20 styczeń 2017 09:20