Dzisiaj pożegnaliśmy Koleżankę Joannę Kozłowską, która po 15 latach pracy w Urzędzie Gminy, zdecydowała się na zmiany w
Trwa akcja składania deklaracji podatkowych za 2023 r. W Urzędzie Skarbowym w Wąbrzeźnie złożonych zostało już koło 50%
Miło nam poinformować, że nowy numer gazetki „Gminne Wieści” (styczeń-luty 2024) jest już dostępny na naszej stronie
Uprzejmie informujemy, że w dniu 29.03.2024 r. Urząd Gminy Ryńsk, Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Zakład Komunalny będą
Wójt Gminy Ryńsk podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 28 marca 2024 r. o godz. 12:00 odbędzie się przetarg ustny
Wniosek o przekazanie 1,5% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP) zawarty jest w zeznaniu podatkowym.
  • Pomyślności i sukcesów na nowej ścieżce życia
  • Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych
  • Akcja składania zeznań PIT za 2023 rok. Nieprawidłowości w zeznaniach podatkowych.
  • Kolejny numer „Gminnych Wieści” jest już dostępny
  • W piątek 29 marca jednostki Gminy Ryńsk czynne do godziny 12:00
  • Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż samochodu specjalnego pożarniczego STAR A 29 stanowiącego własność Gminy Ryńsk
  • Jak przekazać 1,5% podatku na OPP w zeznaniu podatkowym PIT
Środowiskowy Dom Samopomocy we Wroniu

W dniu 1 grudnia 2015 roku planowane jest rozpoczęcie działalności Środowiskowego Domu Samopomocy.

Placówka ma za zadanie wpłynąć na aktywność uczestników poprzez oddziaływania terapeutyczno-rehabilitacyjne z uwzględnieniem ich indywidualnych możliwości. Uczestnicy będą mogli brać udział w zajęciach rękodzielniczych, krawieckich, komputerowych i kulinarnych.
Zajęcia prowadzone będą od poniedziałku do piątku przez sześć godzin dziennie w przestronnych komfortowo wyposażonych salach przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych.
Środowiskowy Dom Samopomocy zapewni uczestnikom dwa posiłki dziennie (śniadanie i obiad), rehabilitację dostosowaną do indywidualnych potrzeb, nabycie nowych umiejętności i ciekawie spędzony czas. Uczestnikami mogą być mieszkańcy Gminy Wąbrzeźno, gmin ościennych i miasta Wąbrzeźno. Ilość miejsc w Środowiskowym Domu Samopomocy jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność złożenia wniosku o skierowanie do placówki.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, ul. Mickiewicza 12/1, 87-200 Wąbrzeźno, tel. 56 687 75 38 / 39

Czytany 6966 razy Ostatnio zmieniany środa, 04 styczeń 2017 17:57