Energa-Operator informuje, że nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla mieszkanców zasilanych z
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Toruniu informuje, że w okresie od 16 maja do II dekady czerwca 2018 roku
W związku ze zwiększonym zainteresowaniem przedsiębiorców w zakresie danych we wpisach zwracamy się z uprzejmą prośbą o
Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie wraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Toruniu organizuje w dniu 06 czerwca 2018 r.
7 kwietnia 2018 roku w świetlicy wiejskiej w Stanisławkach odbyło się Zebranie Wiejskie mieszkańców Sołectwa
Dnia 05.05.2018 r. w miejscowości Ryńsk miały miejsce Gminne Obchody Dnia Strażaka. Gospodarzami uroczystości byli
Przychodnia "KEMED" w Wąbrzeźnie, ul. Matejki 20C zaprasza na bezpłatne badanie ostrości wzroku. Badanie odbędzie się w
  • Informacja o planowanych przerwach w dostawie energii elektrycznej
  • Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Toruniu informuje o ratowniczych zabiegach samolotowych
  • Komunikat Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii w sprawie numeru PESEL w bazie CEIDG
  • Targi pracy w Wąbrzeźnie
  • W Stanisławkach wybrano nowego sołtysa
  • Gminne obchody Dnia Strażaka
  • Bezpłatne badanie ostrości wzroku
Ośrodek wypoczynkowy w Przydworzu

Ośrodek wypoczynkowy w Przydworzu jest położony nad jeziorem o nazwie Wieczno Południowe. Powierzchnia jeziora to 199,4 ha, obiętość 4.358,0 tys. m3. Głębokość maksymalna 4,1 m. Powierzchnia zlewni całkowitej 51.0 km2. Jezioro położone jest w powiecie wąbrzeskim, gmina Ryńsk.

Jezioro jest podzielone przez półwyspy na dwie części. Wieczno Północne i Wieczno Południowe. W południowej części jeziora zlokalizowany jest ośrodek wypoczynkowy z rozległą plażą. Na terenie ośrodka do wynajęcia są domki oraz pokoje w dwóch hotelikach. Nie brakuje również punktów gastronomicznych.

W sezonie letnim nad bezpieczeństwem plażowiczów korzystających z kąpieli, czuwa ratownik. Na terenie ośrodka działa wypożyczalnia sprzętu wodnego. Woda jest czysta, a plaża posiada wydzielone miejsce do zabaw dla najmłodszych plażowiczów. Wstęp na teren ośrodka jest bezpłatny.  Osoby, które wybierają się nad jezioro samochodem, mogą zaparkować na płatnym parkingu. Na terenie ośrodka znajduje się pole namiotowe wyposażone w kominek gdzie można przygotować sobie ulubione posiłki.

Ośrodek wypoczynkowy w Przydworzu

tel. 56-688-50-47